The Walking Dead z kolejnym spin-offem. Szykujcie się na powrót Negana

Radosław Krajewski
2022/03/08 11:40
0
0

Stacja AMC ogłosiła powstanie kolejnego serialu z uniwersum The Walking Dead.

Tales of the Walking Dead to nie jedyny nowy spin-off, który aktualnie jest w produkcji. AMC ogłosiło realizację kolejnego serialu z bohaterami znanymi z głównej serii. Jeszcze w 2020 roku zapowiedzieli produkcję poświęconą Darylowi oraz Carol, a teraz ogłosili serial poświęcony Maggie i Negan. Potwierdzono, że w tych rolach ponownie zobaczymy Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan.The Walking Dead z kolejnym spin-offem. Szykujcie się na powrót NeganaW dziesiątym odcinku ostatniego sezonu The Walking Dead otrzymaliśmy małe pożegnanie z Neganem. Nie było ono efektowne, dlatego widzowie zastanawiali się, czy tę postać jeszcze kiedykolwiek zobaczymy w serialu. Zagadka została rozwiązana i nawet jeżeli twórcy The Walking Dead z niego zrezygnowali, to dalsze jego przygody poznamy w Isle of the Dead. Najwyraźniej twórcy mają konkretny plan na rozwój jego relacji z Maggie, więc po serialu możemy spodziewać się dużych emocji.

Maggie i Negan podróżują do postapokaliptycznego Manhattanu, wyspy dawno odciętej od stałego lądu. Upadające miast pełne jest umarłych i mieszkańców, którzy uczynili Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów.

GramTV przedstawia:

Isle of the Dead będzie liczył sześć odcinków. Showrunnerem serialu został Eli Jorné, czyli jeden z twórców głównej serii. Produkcja zadebiutuje w 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!