The Walking Dead: Destinies wyciekło. Znamy szczegóły i datę premiery (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/08/17 15:30
0
0

Nadchodzi nowa produkcja ze świata Żywych trupów.

Aktualizacja: Gra studia GameMill została oficjalnie zapowiedziana. The Walking Dead: Destinies doczekał się już pierwszego zwiastuna, który zobaczycie na samym dole tej wiadomości. Niestety data premiery nie została na razie potwierdzona.

Oryginalna wiadomość: Jeszcze w styczniu informowano m.in. na Reddicie, że do amerykańskiego urzędu patentowego wpłynął wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego o nazwie The Walking Dead: Destinies. Wtedy nie wiadomo było, czym będzie nowa tajemnicza odsłona serii z uniwersum Roberta Kirkmana. Do pierwszych szczegółów produkcji dokopał się francuski serwis Dealabs, który zaprezentował nową grę z The Walking Dead, w której pokierujemy samym Rickiem Grimesem, czyli głównym bohaterem większości sezonów popularnego serialu.

The Walking Dead: Destinies wyciekło. Znamy szczegóły i datę premiery (Aktualizacja)

The Walking Dead: Destinies pozwoli odtworzyć sceny znane z serialu

Fabuła The Walking Dead: Destinies rozgrywać się będzie w czasie wydarzeń znanych z sezonów 1-4 oryginalnego serialu. Produkcja opisywana jest jako trzecioosobowa przygodowa gra akcji, w której gracz będzie miał wpływ na historię. Fani będą mogli zmienić bieg niektórych wydarzeń i na własnej skórze przekonać się, jak wyglądałaby dalsza opowieść, gdyby bohaterowie podjęli inne decyzje niż w serialu. „Uratuj złoczyńcę, zabij bohatera, ty decydujesz!” – brzmi jedno z haseł promocyjnych gry.

W The Walking Dead: Destinies wcielimy się w Ricka Grimesa, który budzi się ze śpiączki w szpitalu i próbuje na nowo odnaleźć się w niebezpiecznym świecie, opanowanym przez hordy zombie. W grze będziemy mogli zwiedzić nie tylko Atlantę, ale również farmę Green’ów, więzienie, a także Woodbury, rządzone przez Gubernatora.

Do naszej dyspozycji zostaną oddane różne rodzaje broni, począwszy od rewolwerów, przez katany i strzelby, po karabiny. W The Walking Dead: Destinies nie zabraknie również zarządzania zasobami, zbierania surowców oraz rozbudowy obozu i dbania o zapasy, aby przetrwać apokalipsę.

GramTV przedstawia:

W grze stworzymy własną drużynę z ponad 15 postaci znanych z serialu The Walking Dead. Do ekipy będziemy mogli dołączyć: Shane’a, Michonne, Daryla, Merle’a, Carol, Carla, Lori, Glenna, T-Doga, a nawet samego Gubernatora.

The Walking Dead: Destinies według plotek ma zadebiutować już 14 listopada 2023 roku. Jeżeli produkcja pojawi się jeszcze w tym roku, to będzie musiała rywalizować z takimi grami, jak Call of Duty: Modern Warfare III, Persona 5 Tactica, Super Mario RPG, a trochę później z Avatar: Frontiers of Pandora.

Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych (Steam), konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz na PlayStation 4 i Xbox One. Cena The Walking Dead: Destinies została ustalona na 49,99 euro.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!