Nowe informacje o The Sims 5 (Project Rene) i nowości w czwórce

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/02 19:50

Niedawno odbyła się specjalna transmisja Behind The Sims, podczas której Electronic Arts zapowiedziało sporo nowości.

Miłośnicy serii The Sims na pewno wiedzą, że niedawno odbyła się transmisja Behind the Sims na oficjalnych kanałach społecznościowych marki w serwisach YouTube oraz Twitch. Podczas wydarzenia nie tylko poznaliśmy nowe szczegóły na temat Project Rene, czyli Simsów nowej generacji, ale również otrzymaliśmy informacje o zupełnie nowym etapie rozwoju simów.

Nowe informacje o The Sims 5 (Project Rene) i nowości w czwórce

Nowe informacje o The Sims 5 (Project Rene)

Deweloperzy poinformowali, że nadchodzący spadkobierca The Sims, czyli Project Rene, znajduje się obecnie w fazie implementacji wszelkich uwag od testerów oraz naprawiania odkrytych w ostatnim czasie problemów technicznych. Ku uciesze fanów ujawniono, iż wszystko idzie zgodnie z założeniami twórców, aczkolwiek i tak musimy się uzbroić w cierpliwość – jakiekolwiek efekty ujrzymy dopiero za kilka lat. Dobrą wiadomością okazała się jednak deklaracja, iż aktualizacje dotyczące Project Rene będą regularnym segmentem transmisji z serii Behind The Sims.

Nowy etap rozwoju simów w The Sims 4

GramTV przedstawia:

Oprócz tego ujawniono, iż 14 marca bieżącego roku w grze The Sims 4 pojawi się zupełnie nowy – dziecięcy – etap rozwoju simów. W dużym skrócie: rodzice będą w stanie podczas tej fazy trzymać swoje pociechy na rękach, podawać je innym simom, karmić (łyżką, piersią czy też butelką), a także kłaść do łóżka. Dzieci znajdujące się w tym etapie mają jednak otrzymać unikalne interakcje z innymi simami (w innym wieku), a nawet ze zwierzętami.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!