Oficjalna zapowiedź dodatku The Sims 4: Razem raźniej. Zwiastun i szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/02 22:00

Electronic Arts dotrzymało obietnicy i ujawniło nowy dodatek do gry The Sims 4, który w marcu bieżącego roku zadebiutuje na rynku.

Na oficjalnym kanale marki The Sims w serwisie YouTube pojawił się oficjalny zwiastun dodatku Razem raźniej (ang. Growing Together) do gry The Sims 4. Dowiedzieliśmy się, że dodatek ma zadebiutować 16 marca bieżącego roku. Już teraz jest dostępny w przedsprzedaży dla zainteresowanych.

The Sims 4: Razem raźniej – nadchodzi nowy dodatek

Głównym zadaniem rozszerzenia będzie rozbudowanie systemu relacji simów poprzez nowe interakcje, aspiracje czy cechy – unikalne w zależności od tego, na jakim etapie znajduje się dany sim. W ramach rozszerzenia wprowadzone zostanie nowe miasto: San Sequoia.

Witajcie, sąsiedzi. Zapraszamy do malowniczego świata San Sequoi! Ten nadbrzeżny region, położony nad piękną oceaniczną zatoką, zapewnia rodzinom oraz dzieciom mnóstwo otwartej przestrzeni na zabawę i spotkania z najbliższymi. W San Sequoi Simowie mogą zwiedzać trzy dzielnice: Kotwicowe Wybrzeże, Ogrody Gilberta oraz spokojne tereny mieszkalne, Wzgórza Hopewell. Wzniesione tam domy to doskonałe połączenie nowoczesności i tradycyjnego stylu rzemieślniczego. Trudno nie zachwycić się pięknymi i eleganckimi projektami domów w takim stylu!

Rodzina Twoich Simów może urządzić sobie doskonały wypad do parku miejskiego, by udać się na wspólny spacer, jeździć na rowerze, biegać, a nawet wędrować przyrodniczym szlakiem wzdłuż brzegu jeziora w Ogrodach Gilberta. Twoi Simowie mogą podziwiać widoki, bawić się na placu zabaw, łowić ryby z dziadkami, obejrzeć film w odnowionym kinie na wybrzeżu, zjeść coś na molo, odwiedzić bibliotekę pełną książek dla dzieci, a także popluskać się w publicznym brodziku u Walberta.

GramTV przedstawia:

Dalej mamy zmiany w systemie niemowląt:

Dotarły do nas wszystkie Wasze prośby o niemowlęta, dlatego cieszymy się, że możemy przedstawić Wam ten nowy etap życia. Teraz możliwa będzie prawdziwie międzypokoleniowa rozgrywka. Ta darmowa aktualizacja gry podstawowej pozwoli Wam tworzyć i dostosowywać niemowlęta w trybie Stwórz Sima dzięki szerokiemu wyborowi ubrań, akcesoriów i fryzur. Będziecie mogli adoptować niemowlę, podziwiać, jak noworodek staje się niemowlęciem, a następnie małym dzieckiem, zmieniać pieluszki, usypiać maluchy i wiele więcej! Niemowlęta będą również miały możliwość wyrażania potrzeb, emocji i odczuć. Opieka nad niemowlęciem jest wymagająca i, tak jak w prawdziwym życiu, Twojemu Simowi może brakować czasu i energii na własne potrzeby!

(...) Dodajemy również 18 dziwactw niemowląt do odkrycia, które zmieniają ich zachowanie. Wszystkie niemowlęta mają po trzy dziwactwa, dzięki czemu każde z nich jest wyjątkowe! Przykłady dziwactw to: Nie potrzebuje smoczka, Ranny ptaszek, Zabawa jedzeniem, Często ma czkawkę, Wzdęcia, Zdrowy apetyt, Wtulony śpioch, Radosna plujka, Wychodek na świeżym powietrzu i inne.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!