The Quarry najdłuższą grą twórców Until Dawn. Wiemy, ile zajmie jedno przejście

Mikołaj Ciesielski
2022/04/08 16:15

W nadchodzącej produkcji studia Supermassive Games znajdziemy też „Movie Mode”, który zamieni grę w film.

The Quarry najdłuższą grą twórców Until Dawn. Wiemy, ile zajmie jedno przejście

Do premiery zapowiedzianego w zeszłym miesiącu The Quarry ponad dwa miesiące. Deweloperzy ze studia Supermassive Games nie dają nam jednak zapomnieć o swojej kolejnej produkcji. Kilka dni temu mieliśmy bowiem okazję obejrzeć 30-minutowy gameplay ze wspomnianego tytułu, a tymczasem twórcy Until Dawn podzielili się nowymi szczegółami na temat swojego nowego dzieła. Dzięki przekazanym informacjom dowiedzieliśmy się m.in. ile godzin zajmie ukończenie The Quarry.

Supermassive Games ujawniło, że napisy końcowe w ich nadchodzącej produkcji zobaczymy po około 10 godzinach. Oznacza to, że The Quarry będzie najdłuższą grą wspomnianego studia. Dla porównania wywołane wyżej Until Dawn można było ukończyć w około 8 godzin, a gry z serii The Dark Pictures Anthology, czyli Man of Medan, Little Hope oraz House of Ashes, zajmowały odpowiednio 4.5, 5 i 6 godzin. Różnica jest więc spora.

To jednak nie koniec informacji. Deweloperzy ze studia Supermassive Games zapowiadają, że The Quarry zaoferuje graczom szeroką możliwość dostosowania rozgrywki do własnych potrzeb. Użytkownicy będą mogli m.in. wyłączyć sekwencje QTE czy konieczność strzelania i celowania. Wybór ten będzie mógł dotyczyć każdej postaci lub wybranych przez nas bohaterów.

Co ciekawe, w The Quarry znajdziemy też „Movie Mode”, który zamieni grę w film. Po wyborze wspomnianego trybu na ekranie pojawi się specjalnie menu, gdzie gracze wybiorą m.in. charakter bohaterów oraz ich zachowanie w dialogach. Następnie opowieść się rozpocznie, a użytkownik nie będzie miał już wpływu na przebieg wydarzeń. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że The Quarry zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 czerwca. Warto także dodać, że tytuł trafi do sprzedaży w polskiej wersji językowej (napisy). Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!