The Plucky Squire i cztery inne gry opóźnione. Podsumowanie Devolver Delayed

Mikołaj Ciesielski
2023/08/08 07:50
0
0

Firma Devolver Digital ujawniła, na które gry będziemy musieli poczekać do 2024 roku.

W zeszłym tygodniu firma Devolver Digital zaprosiła graczy na Devolver Delayed – krótką prezentację poświęconą grom, które „odważnie wkraczają w 2024 rok”. Zgodnie z zapowiedziami pokaz odbył się wczoraj – 7 sierpnia – a w jego trakcie dowiedzieliśmy, na które produkcje z portfolio wspomnianego wydawcy będziemy musieli poczekać do 2024 roku.

The Plucky Squire i cztery inne gry opóźnione. Podsumowanie Devolver Delayed

Premiera The Plucky Squire i czterech innych gier od Devolver Digital dopiero w 2024 roku

The Plucky Squire zapowiedziano na ubiegłorocznym pokazie Devolver Direct. Platformówka akcji od studia All Possible Futures, w której główną atrakcją ma być ciągła zmiana perspektywy pomiędzy 2D i 3D, była bez wątpienia jednym z najciekawszych tytułów prezentowanych na wspomnianym wydarzeniu. Gra miała zadebiutować na rynku w tym roku, ale na wczorajszym Devolver Delayed zapowiedziano, że na jej premierę będziemy musieli poczekać do 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na wczorajszym wydarzeniu Devolver Digital opóźnił premiery łącznie 5 gier. Oprócz wspomnianego The Plucky Squire obsuwę zaliczyły bowiem również takie tytuły jak Anger Foot, Pepper Grinder, Stick it to the Stickman oraz Skate Story. Wszystkie wymienione tytuły miały ukazać się na rynku w tym roku, ale – jak się wczoraj okazało – na ich debiut będziemy musieli poczekać do 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!