The Matrix Awakens nadchodzi. Pierwszy zwiastun zapowiada pokaz technologii UE5

Radosław Krajewski
2021/12/06 16:35

Już wkrótce gracze będą mogli zobaczyć pokaz możliwości Unreal Engine 5 w produkcji zatytułowanej The Matrix Awakens.

Przed kilkoma dniami pojawiły się informacje, że do bazy sklepu PlayStation dodano pozycję zatytułowaną The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience. Warner Bros. wraz z Epic Games zdecydowali się odkryć karty i zapowiedzieć produkcję, która zostanie zaprezentowana podczas The Game Awards 2021. Wciąż nie wiemy, czego możemy się spodziewać, ale pierwsze informacje zdradzają, że nie będzie to pełnoprawny tytuł, a pokaz możliwości piątej generacji Unreal Engine, która przeniesie nas wprost do cyfrowego świata Matrixa.The Matrix Awakens nadchodzi. Pierwszy zwiastun zapowiada pokaz technologii UE5

Przygotuj się na spojrzenie w przyszłość interaktywnej opowieści i rozrywki dzięki silnikowi Unreal Engine 5 w tym darmowym, przekraczającym granice demie technologicznym. Stworzony przez członków oryginalnego zespołu filmowego, w tym Lanę Wachowski wraz z Epic Games i partnerami, The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience to dzika przejażdżka do zaginającego rzeczywistość uniwersum Matrixa, w którym występują Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Chcesz zobaczyć, co jest możliwe, gdy połączysz moc Unreal Engine 5 z PlayStation 5 i Xbox Series X|S? Wejdź do świata jednej z najbardziej kultowych serii akcji, jakie kiedykolwiek powstały. Wstępnie pobierz The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience już teraz. Czekajcie na The Game Awards już 9 grudnia, kiedy to wrażenia zostaną ujawnione!

Najwyraźniej The Matrix Awakens pojawi się wyłącznie na konsolach nowej generacji. Obecnie produkcję możecie pobrać już ze sklepu Xboxa na swoim Xbox Series X/S oraz PlayStation Store na PlayStation 5. Tytuł waży około 25 GB i będzie można je uruchomić dopiero 10 grudnia.

GramTV przedstawia:

Wraz z zapowiedzią pojawił się zwiastun, pokazujący cyfrową wersję Neo, granego przez Keanu Reevesa. Jego wirtualny odpowiednik wygląda doskonale i z pewnością wiele osób będzie miało problem, aby odróżnić od prawdziwego aktora.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!