The Marvels na pierwszym zwiastunie. Superbohaterki Marvela walczą z nowym zagrożeniem

Radosław Krajewski
2023/04/11 14:54
0
0

Studio zaprezentowało pierwszy zwiastun swojego jesiennego superwidowiska.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Marvel podzielił się pierwszym zwiastunem filmu The Marvels. Premierę wyznaczono na listopad i będzie to ostatnia tegoroczna produkcja z MCU. Kinowy debiut kontynuacji Kapitan Marvel został opóźniony o pół roku, aby studio mogło odpowiednio dopracować efekty specjalne, które były krytykowane przez widzów w ostatnich filmach Marvela. Jak możemy zobaczyć na zwiastunie, widzów czeka kolejna kosmiczna przygoda w superbohaterskim świecie, która wprowadzi nowe zagrożenie, nie tylko dla trzech głównych bohaterek, ale również całego multiwersum. The Marvels utrzymana jest w podobnej stylistyce co Kapitan Marvel i Ms. Marvel, więc produkcja powinna przypaść do gustu fanom obu produkcji. Zwiastun filmu zobaczycie poniżej.

The Marvels na pierwszym zwiastunie. Superbohaterki Marvela walczą z nowym zagrożeniem

Carol Danvers, znana również jako Kapitan Marvel, odzyskała swoją tożsamość i uwolniła się od tyranii Kree, mszcząc się na Najwyższej Inteligencji, ale niezamierzone konsekwencje sprawiają, że bohaterka dźwiga brzemię zdestabilizowania całego wszechświata. Kiedy trafia do anomalnego tunelu czasoprzestrzennego powiązanego z rewolucjonistą Kree, jej moce splatają się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan, znanej jako Ms. Marvel, oraz siostrzenicy Carol, kapitan Moniki Rambeau. Nieprawdopodobne trio musi wspólnie połączyć swoje siły i nauczyć się współpracować, aby ocalić wszechświat jako The Marvels.

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, twórczyni Candyman i Little Woods. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że The Marvels zadebiutuje dopiero 10 listopada 2023 roku.

The Marvels – pierwszy zwiastun filmu

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!