The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth na zwiastunie z rozgrywką. EA ujawniło datę premiery

Radosław Krajewski
2023/04/07 19:36
3
0

Nadchodzi nowa produkcja ze świata Śródziemia.

W ubiegłym roku Electronic Arts ogłosiło nawiązanie współpracy z Middle-earth Enterprises, które pozwoliło deweloperowi na stworzenie nowej gry na podstawie Władcy Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Jeszcze we wrześniu deweloper zaprezentował pierwszy gameplay z The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, a teraz pojawił się nowy zwiastun, w którym EA ogłosiło datę premiery mobilnego tytułu.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth na zwiastunie z rozgrywką. EA ujawniło datę premiery

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth – nowy zwiastun ujawnia datę premiery

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth to darmowa turowa strategia z elementami RPG, która zmierza na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Gra zaoferuje kampanię fabularną, w której będziemy tworzyć własną drużynę, złożoną z popularnych postaci ze świata Śródziemia, jak Frodo, Legolas, czy Aragorn, aby rywalizować w trybach fabularnych lub w PVP. W grze nie zabraknie również mikrotransakcji.

GramTV przedstawia:

Najnowsza produkcja z uniwersum Władcy Pierścieni zadebiutuje już 10 maja.

Komentarze
3
MisioKGB
Gramowicz
08/04/2023 08:51

Masakrują lore. Za takie coś powinny być kary.

Niakadan
Gramowicz
07/04/2023 21:14

Zaś mobilny ściek 

koNraDM4
Gramowicz
07/04/2023 19:40

Mam nadzieję, że planują też stworzyć jakąś grę na bardziej atrakcyjne dla mnie platformy. Bo mieć możliwość skorzystania z takiej marki i wypuścić tylko prostą gierkę na smartfony to po prostu głupota. A tak to nawet nie musi być to gra bardzo dobra, wystarczy po prostu średnia/dobra a gracze i tak będą zadowoleni bo jest posucha jeśli chodzi o to uniwersum.