The Invincible opuszcza fazę alfa. Finalny etap prac nad polską grą

Maria Wawrzyniak
2022/02/15 17:00

Przedstawiciele polskiego studia Starward Industries poinformowali, że gra The Invincible oficjalnie opuściła fazę alfa i obecnie znajduje się już na etapie beta.

Krakowskie studio deweloperskie Starward Industries poinformowało (podajemy za serwisem Stockwatch) o postępach w pracach nad nadchodzącą grą The Invincible (Niezwyciężony). Dowiedzieliśmy się, że produkcja oficjalnie opuściła fazę alfa i wkroczyła wreszcie do etapu beta. Pierwotnie miało to stać się w grudniu ubiegłego roku. Na ten moment deweloperzy skupiają się na dodawaniu nowej zawartości oraz opracowywaniu finalnych wersji elementów, które już się w grze znajdują. Poza tym rejestrowane są również głosy aktorów i sesje motion capture. Gra ma więc sporą szansę na zadebiutowanie jeszcze w tym roku.The Invincible opuszcza fazę alfa. Finalny etap prac nad polską grą

W minionym kwartale zakończyliśmy pracę nad wersją Alpha gry „The Invincible”. Oznacza to, rozpoczęcie bardziej ekscytującego etapu prac produkcyjnych, czyli nad wersją Beta. W jego ramach zaczyna wyłaniać się finalna jakość poszczególnych elementów produkowanej gry. To etap, w którym wytworzone już fragmenty gry są wzbogacane i zagęszczane, elementy tymczasowe podmieniane są na finalne.
(Marek Markuszewski, prezes Starward Industries)

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Niezwyciężony ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę studia Starward Industries.

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
16/02/2022 06:42

Co prawda z lekkim opóźnieniem, ale cieszy, że gra osiągnęła kamień milowy i twórcy mogą przejść do kolejnego etapu produkcji. Oby dalsze prace szły zgodnie z planem :)

alex1112
Gramowicz
15/02/2022 18:29

Szumna zapowiedz, która przetłumaczona na język laika nic nie znaczy.

Testy alfa to wewnątrz systemu - biurze firmy

Testy beta to testy zewnętrzna - np. podnajęta firma zewnętrza.

Stan Alfa, czy beta w żaden sposób nie świadczy o stopniu ukończenia programu, a jedynie nad formą testowania.