The Inquisitor z prezentacją rozgrywki. Zobaczcie nowy zwiastun polskiej gry

Mikołaj Ciesielski
2023/08/24 09:20
0
0

Produkcja studia The Dust na podstawie Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Na początku kwietnia The Inquisitor (wcześniej Ja, Inkwizytor) otrzymał fabularny zwiastun. Produkcja wrocławskiego studia The Dust ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że z okazji trwających targów gamescom 2023 do sieci trafił kolejny materiał promocyjny gry na podstawie Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary. Wydawca – firma Kalypso Media – opublikował jednak tym razem gameplay trailer, który pozwala sprawdzić, jak The Inquisitor prezentuje się w akcji.

The Inquisitor z prezentacją rozgrywki. Zobaczcie nowy zwiastun polskiej gry

The Inquisitor na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. The Dust prezentuje swoją produkcję

Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują najważniejsze elementy The Inquisitor. W zwiastunie możemy bowiem m.in. zobaczyć, jak tytułowy bohater rozmawia z postaciami niezależnymi oraz walczy z oponentami. Materiał prezentuje również swego rodzaju tryb detektywistyczny, który pomoże graczom w trakcie śledztwa. W nadchodzącej produkcji studia The Dust nie zabraknie także zagadek.

Jesteś Mordimerem Madderdinem, jednym z inkwizytorów w służbie Boga. Święte Officjum wysłało cię do przepełnionego grzesznikami miasta Koenigstein. Wykonaj zlecone ci zadanie, rozwiąż sprawę tajemniczego morderstwa, rozpraw się z innowiercami i jednocześnie odkryj prawdę o mrocznym złu z innego świata, które próbuje się z niego uwolnić – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Inquisitor ma zadebiutować na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S pod koniec bieżącego roku. Dokładna data premiery gry wciąż nie jest jednak znana. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun produkcji studia The Dust na podstawie Cyklu Inkwizytorskiego autorstwa Jacka Piekary.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!