The Green Knight to arturiański legendy w mrocznym wydaniu. Zobacz zwiastun filmu

Radosław Krajewski
2021/05/12 11:35

David Lowery powraca z nowym filmem, w którym zmierzy się z arturiańskimi legendami.

The Green Knight to arturiański legendy w mrocznym wydaniu. Zobacz zwiastun filmuPopularne studio A24, które w ostatnich latach, dało nam takie perły kinematografii jak Nieoszlifowane diamenty, Midsommar. W biały dzień oraz Dziedzictwo. Hereditary, tym razem zabierze nas w głąb mrocznych i brutalnych legend arturiańskich. Wytwórnia udostępniła nowy zwiastun The Green Knight od Davida Lowery’ego, reżysera Ghost Story i Gentlemana z rewolwerem. Sądząc po zapowiedzi, dostaniemy zupełnie inną i niezwykle ciekawą wersję znanych legend. Pełny zwiastun zobaczycie poniżej.

W The Green Knight poznamy historię lekkomyślnego i upartego Sir Gawaina, siostrzeńca króla Artura. Mężczyzna wyrusza na niebezpieczną wyprawę, aby udowodnić swoją odwagę i zmierzyć się z tajemniczym Zielonym Rycerzem, gigantycznym szmaragdowym stworem, który nie wierzy w ludzką waleczność. Gawain musi zmierzyć się podczas swojej podróży z duchami, złodziejami oraz intrygami, aby stać się pełnoprawnym członkiem rodziny królewskiej.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dev Patel, Alicia Vikander, Joel Edgerton, Sarita Choudhury, Sean Harris, Kate Dickie, Barry Keoghan, Erin Kellyman i Ralph Ineson. Film w amerykańskich kinach zadebiutuje 30 lipca. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!