TGA 2023: Fallout od Amazona na kolejnym materiale. Nowy zwiastun serialu

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/08 04:35
0
0

Podczas The Game Awards otrzymaliśmy kolejny zwiastun serialowej adaptacji kultowej serii gier Falout od Amazona.

W trakcie trwającego jeszcze pokazu The Game Awards przedstawiciele platformy streamingowej Prime Video opublikowali nowe spojrzenie na serialową adaptację Fallouta. Poniżej możecie znaleźć raczej krótki, ale bardzo obiecujący materiał.

TGA 2023: Fallout od Amazona na kolejnym materiale. Nowy zwiastun serialu

TGA 2023: Nowy teaser serialu Fallout

Oparty na jednej z najlepszych serii gier wideo wszechczasów, Fallout to opowieść o posiadaniu i nieposiadaniu w świecie, w którym nie ma już prawie nic do posiadania. 200 lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni do powrotu do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie – i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka.
Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że w obsadzie serialu znaleźli się: Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Moises Arias, Johnny Pemberton, Aixa Kendrick, Leer Leary, Dave Register oraz Rodrigo Luzzi.

GramTV przedstawia:

Premierę zaplanowano na 12 kwietnia 2024 roku – wówczas dzieło zadebiutuje na wspomnianej platformie streamingowej Prime Video.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!