Twórcy The Elder Scrolls Online od ponad 4 lat pracują nad nową grą

Maria Wawrzyniak
2022/11/22 15:00
0
0

Twórcy popularnego MMORPG-a od ponad czterech lat pracują nad nową produkcją – zaangażowanych w projekt jest przeszło 200 osób.

Jak podaje serwis Windows Central, studio ZeniMax Online, czyli zespół znany z gry The Elder Scrolls Online, pracuje nad nową produkcją. Choć niektórzy mogą pamiętać, że już w 2020 roku ta informacja została tak naprawdę ujawniona przez Quentina Cobba, który chwalił się wówczas dołączeniem do zespołu na Twitterze, w praktyce większość z nas myślała, że ten nieogłoszony wysokobudżetowy projekt jest dopiero w powijakach. Ostatecznie okazuje się, że prace nad grą trwają od ponad czterech lat.

Twórcy TES Online pracują nad nową grą

Tym razem poinformował nas o tym reżyser kreatywny ZeniMax Online Studios, Ben Jones, w najnowszym odcinku podcastu Product Builders. Deweloper ujawnił, że nad grą pracuje aktualnie ponad 200 osób, z czego około 50 należy do głównego zespołu sprawującego pieczę nad projektem. Nie dowiedzieliśmy się jednak zbyt wiele na ten temat – poza tym, iż ma on bardzo duży zakres i jest znaczną inwestycją dla studia.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało 4 kwietnia 2014 roku na komputerach osobistych i 9 czerwca 2015 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!