The Elder Scrolls: Castles niespodzianką dla fanów. Seria podążyła drogą Fallouta

Radosław Krajewski
2023/09/29 10:50
2
0

Bethesda udostępniła nową grę z serii The Elder Scrolls.

Na The Elder Scrolls VI będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat, ale Bethesda nie zamierzała tak długo czekać fanom na nową grę z serii i na urządzeniach mobilnych pojawił się darmowy tytuł, w którym możecie zbudować swój własny zamek w świecie Tamriel. The Elder Scrolls: Castles to nowa gra, która została wydana wyłącznie na Androidzie we wczesnym dostępie. Produkcja przypomina Fallout Shelter, tylko zamiast tworzenia schronu, możemy zarządzać własnym królestwie, pełnym najróżniejszych komnat i zadbać o potrzeby mieszkających w nich szlachciców.

The Elder Scrolls: Castles niespodzianką dla fanów. Seria podążyła drogą Fallouta

The Elder Scrolls: Castles – nowa darmowa gra na urządzenia mobilne od Bethesdy

Bethesda Game Studios, wielokrotnie nagradzany twórca gier The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout Shelter, przedstawia The Elder Scrolls: Castles — nową grę mobilną, w której przejmiesz kontrolę nad własnym zamkiem i dynastią. Nadzoruj swoich poddanych w miarę upływu lat, powiększania się rodzin i objęcia tronu przez nowych władców.

GramTV przedstawia:

Studio chętnie przenosi swoje największe marki do mniejszych, darmowych tytułów na urządzeniach mobilnych. Poza Fallout Shelter Bethesda w tym roku wypuściła Mighty Doom, a teraz bez żadnych zapowiedzi również The Elder Scrolls: Castles. Niestety gra nie została jeszcze udostępniona wszystkim chętnym, więc jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to sprawdźcie na tej stronie, czy kwalifikujecie się do udziału we wczesnym dostępie.

The Elder Scrolls: Castles – nowa darmowa gra na urządzenia mobilne od Bethesdy, The Elder Scrolls: Castles niespodzianką dla fanów. Seria podążyła drogą Fallouta
Komentarze
2
Wyrwicjusz
Gramowicz
29/09/2023 15:01
dariuszp napisał:

Co ciekawe mam Pixel 7 i gra mi się nie pokazuje.

Z tego co wiem, gra dostępna jest póki co jedynie dla użytkowników z USA 

dariuszp
Gramowicz
29/09/2023 12:36

Co ciekawe mam Pixel 7 i gra mi się nie pokazuje.