The Elder Scrolls 6 z identycznym systemem rozwoju postaci co w Skyrimie?

Radosław Krajewski
2023/10/25 14:00
0
0

Rozwój postaci w szóstej odsłonie TES będzie taki sam, jak w Skyrimie.

Premiera The Elder Scrolls 6 to pieśń dalekiej przyszłości, której nie powinniśmy oczekiwać w najbliższych dwóch latach. Po zakończeniu prac nad Starfieldem Bethesda może w pełni skupić się nad nową odsłoną swojej flagowej serii RPG-ów. W ostatnim czasie studio nie przedstawiło żadnych nowych szczegółów dotyczących gry, ale temat podjął były pracownik Bethesdy, który odszedł z firmy 2021 roku. Według jego informacji The Elder Scrolls 6 zaoferuje identyczny system awansowania postaci, jaki gracze znają ze Skyrima.

The Elder Scrolls 6 z identycznym systemem rozwoju postaci co w Skyrimie?

The Elder Scrolls 6 może zachować niektóre mechaniki ze Skyrima

Bruce Nesmith udzielił wywiadu serwisowi MinnMax, w którym ujawnił, że szósta odsłona serii The Elder Scrolls wykorzysta niektóre mechaniki ze Skyrima, w tym system levelowania i progresji dla postaci.

Mechanika w stylu „rób to, żeby być w tym lepszym”, nie był moim wyjątkowym pomysłem, ale miałem w tym duży udział. To z pewnością będzie kontynuowane w kolejnej odsłonie. Wiele koncepcji związanych ze zdobywaniem poziomów, będzie zawierało mnóstwo nowych pomysłów, ale założę się, że część rzeczy, nad którymi pracowałem, przetrwa w The Elder Scrolls 6.

Deweloper wyjaśnił, że w nowej części serii trzeba będzie dokonać pewnej selekcji, aby niektóre pomysły wyrzucić i rozpocząć ich tworzenie od zera. Jednak to, co poprawnie działa, należy zachować i jedynie ulepszać.

GramTV przedstawia:

Nesmith uważa również, że The Elder Scrolls 6 zapowiedziano zbyt szybko. Jego zdaniem o grze powinno zacząć mówić się na sześć miesięcy przed premierą, a nie na kilka lat przed oficjalnym debiutem. Deweloper ostrzega, że teraz Bethesda może długo milczeć na temat gry, aby wszystkie szczegóły podać dopiero na kilka miesięcy przed pojawieniem się gry w sklepach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!