The Crew Motorfest na efektownym gameplayu. Ścigałka ma datę premiery

Radosław Krajewski
2023/06/12 19:50
0
0

Ścigałka Ubisoftu otrzymała nowy dynamiczny zwiastun.

The Crew Motorfest to kolejna nadchodząca gra Ubisoftu. Nie mogło więc tej produkcji zabraknąć na Ubisoft Forward. Francuski deweloper najpierw zaprezentował dynamiczny zwiastun, pokazujący wiele nowości, które znajdą się w grze, w tym tropikalną wyspę Oahu, a także samochody i inne pojazdy, którymi będziemy mogli ścigać się w grze.

The Crew Motorfest na efektownym gameplayu. Ścigałka ma datę premiery

The Crew Motorfest – nowy zwiastun i pierwszy gameplay

Następnie przyszedł czas na prezentację pierwszego oficjalnego gameplayu. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak prezentuje się gra na kilku urywkach, w tym z wyścigów inspirowanych Japonią, czy klasycznych wyścigach supersamochodami. Ubisoft pokazał również plaże skąpane w zachodzącym słońcu, czy gęstą dżunglę. Warto zwrócić również uwagę na oprawę graficzną, która prezentuje się bardzo dobrze.

GramTV przedstawia:

Ubisoft ujawnił, że The Crew Motorfest zadebiutuje już 14 września tego roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Deweloper zaprosił również do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach, na które można się zapisać na oficjalnej stronie gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!