Terminator: Dark Fate - Defiance z nową datą premiery. RTS zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 14:30
0
0

Na produkcję Slitherine będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Terminator: Dark Fate - Defiance zapowiedziano blisko dwa lata temu. RTS skierowany do fanów Terminatora miał trafić w ręce graczy już za tydzień – 7 grudnia 2023 roku – ale okazuje się, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Firma Slitherine zdecydowała się bowiem opóźnić debiut swojej produkcji i wyznaczyła nową datę premiery.

Terminator: Dark Fate - Defiance z nową datą premiery. RTS zalicza opóźnienie

Terminator: Dark Fate - Defiance nie zadebiutuje w 2023 roku. RTS ma nową datę premiery

W komunikacie opublikowanym na platformie Steam poinformowano, że nową datę premiery Terminator: Dark Fate - Defiance wyznaczono na 21 lutego 2024 roku. Decyzja – podobnie jak w większości tego typu przypadków – spowodowana jest chęcią dopracowania produkcji. Deweloperzy zamierzają poświęcić dodatkowe miesiące na wyeliminowanie różnego rodzaju błędów i dalszych testach trybu sieciowego.

GramTV przedstawia:

Slitherine podziękowało również graczom za cierpliwość i wsparcie. W opublikowanym komunikacie podkreślono także, że deweloperom zależy na dostarczeniu produkcji, która „przekroczy oczekiwania” fanów. Do osiągnięcia wspomnianego celu – jak zaznacza firma – niezbędne było jednak opóźnienie premiery.

Na koniec przypomnijmy, że Terminator: Dark Fate - Defiance zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Wspomniana produkcja jest prequelem filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie” i opowie o początkach ruchu oporu. Zgodnie z zapowiedziami oprócz kampanii fabularnej dla jednego gracza w grze pojawi się także tryb multiplayer, w którym użytkownicy będą mogli toczyć pojedynki 1 vs 1, 2 vs 1 i 2 vs 2.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!