Żółwie Ninja i God of War w jednym. Oficjalna zapowiedź TMNT: The Last Ronin

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/24 12:30

Miłośnicy Wojowniczych Żółwi Ninja mogą zacierać rączki – zapowiedziano grę Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin.

Przychodzimy ze świetną wiadomością dla miłośników Wojowniczych Żółwi Ninja. Jak podaje między innymi serwis Polygon, powstaje gra pod tytułem Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin. Będzie to adaptacja komiksu z 2020 roku o tym samym tytule.

Żółwie Ninja i God of War w jednym. Oficjalna zapowiedź TMNT: The Last Ronin
Inhyuk Lee/IDW Publishing (Polygon)

Wojowniczy Żółwie Ninja i God of War. Czy to może się udać?

Nowa produkcja ze słynnego uniwersum ma być ciemniejszym, bardziej dojrzałym ujęciem typowo kolorowych Żółwi Ninja. Tak przynajmniej twierdzi Doug Rosen, starszy wiceprezes ds. gier i mediów w Paramount Global, posiadaczy praw do gry.

GramTV przedstawia:

W wywiadzie udzielonym serwisowi Polygon gra została porównana przez Rosena do God of War od Sony. Mężczyzna zapewnił też, że tytuł przedstawi autentyczne wydarzenia ze wspomnianego komiksu The Last Ronin.

Dowiedzieliśmy się, że będzie to trzecioosobowa gra akcji nastawiona na fabułę, w której przejmiemy kontrolę tylko nad jednym żółwiem, który używa broni wszystkich czterech bohaterów, co jest związane bezpośrednio z komiksem. Ma to być także ambitna gra AAA. Na ten moment nie wiemy jednak, jakie studio zajmie się przygotowaniem adaptacji.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
24/03/2023 12:43

W sumie już ktoś kiedyś wpadł na podobny pomysł (żeby przenieść TMNT do feudalnej Japoni) - crossover z Usagi Yojimbo od Stana Sakai :)