Szybcy i wściekli 10 z nowym plakatem. Kiedy premiera pierwszego zwiastuna?

Radosław Krajewski
2023/02/01 13:15
0
0

Vin Diesel ujawnił szczegóły pierwszej zapowiedzi filmu.

Już w maju nadjedzie nowa odsłona serii Szybkich i wściekłych, która będzie pierwszą częścią wielkiego finału. Universal Pictures powoli rozkręca kampanię marketingową wokół tytułu, już wcześniej udostępniając pierwsze spojrzenie na Dom Toretto. Na nowy plakat Szybkich i wściekłych 10 nie musieliśmy długo czekać i otrzymaliśmy kolejną możliwość przyjrzenia się głównemu bohaterowi franczyzy.

Szybcy i wściekli 10 z nowym plakatem. Kiedy premiera pierwszego zwiastuna?

Szybcy i wściekli 10 – kiedy pojawi się zwiastun filmu?

Wielkimi krokami zbliża się również premiera zwiastuna. Vin Diesel potwierdził, że pierwszy trailer Szybkich i wściekłych 10 zadebiutuje w sieci już 10 lutego o godzinie 17:00 czasu polskiego. Dwa dni później podczas finału SuperBowl otrzymamy kolejny materiał, tym razem w formie klipu.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że stery nad Szybkimi i wściekłymi 10 przejął Louis Leterrier, który został wybrany przez Universal Pictures po rezygnacji Justina Lina. Reżyser ma na koncie takie filmy, jak Iluzja, Starcie Tytanów i Incredible Hulk.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson oraz Cardi B.

Szybcy i wściekli 10 zadebiutują w kinach 19 maja.

Szybcy i wściekli 10 – kiedy pojawi się zwiastun filmu?, Szybcy i wściekli 10 z nowym plakatem. Kiedy premiera pierwszego zwiastuna?
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!