System Shock Remake z premierą w 2022 roku. Wydaniem gry zajmie się Koch Media

Mikołaj Ciesielski
2021/12/14 15:55
1
0

Deweloperzy z Nightdive Studios podzielili się także kilkoma nowymi zrzutami ekranu.

System Shock Remake z premierą w 2022 roku. Wydaniem gry zajmie się Koch Media

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom na premierę System Shock Remake będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Mamy też jednak dobre wieści. Okazuje się bowiem, że wydaniem produkcji zajmie się firma Koch Media, a tytuł ukaże się na rynku w ramach marki Prime Matter. Ponadto deweloperzy z Nightdive Studios opublikowali kilka nowych zrzutów ekranu z odświeżonej wersji hitu z 1994 roku. Screeny znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

System Shock to projekt, w który wkładamy całe serca, a naszym celem niezmiennie jest dostarczenie gry tak bliskiej doskonałości, jak to tylko możliwe. Cieszymy się, że możemy współpracować z Prime Matter, aby wspólnie osiągnąć ten cel i postrzegamy to jako ważny krok w rozwoju Nightdive Studios” – mówi Stephen Kick, założyciel i dyrektor generalny Nightdive Studios.

Dzięki umowie z globalnym wydawcą będziemy mogli zaoferować System Shock fanom na całym świecie, zarówno w formacie cyfrowym, jak i fizycznym, a także w pełni uhonorować zobowiązania wobec fanów, w szczególności dla tysięcy osób na Kickstarterze, bez których ta gra nigdy nie mogłaby powstać” – dodaje Kick.

W naszym kraju wydaniem System Shock Remake zajmie się polski oddział Koch Media. Na ten moment nie znamy szczegółów lokalizacji, ale patrząc na inne tytuły wydane przez wspomnianą firmę, możemy zakładać, że produkcja Nightdive Studios otrzyma przynajmniej polskie napisy.

Na koniec przypomnijmy, że System Shock Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniane zrzuty ekranu i dajcie znać czy czekacie na odświeżoną wersję kultowej produkcji z 1994 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
15/12/2021 07:16

Fizyczne wydanie - plastikowe pudełko z kodem (np. steamowym) w środku :D