Swobodne kupowanie aut w Cyberpunk 2077. Modyfikacja dla fanów motoryzacji

Radosław Krajewski
2022/05/10 16:30
0
0

Nie będziecie musieli zadowalać się pierwszym lepszym samochodem z ulicy.

Na pierwsze fabularne DLC do Cyberpunka 2077 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ostatnie poszlaki wskazują, że coś jest na rzeczy i w CD Projekt RED trwają nad nim prace. W czasie oczekiwania na oficjalne dodatki możecie sprawdzić mody do gry, których wciąż przybywa. Jedną z najciekawszych, która niedawno miała swoją premierę jest Virtual Car Dealer stworzona przez moddera DJ_Kovrik.

Swobodne kupowanie aut w Cyberpunk 2077. Modyfikacja dla fanów motoryzacji

Po zainstalowaniu modyfikacji będziecie mogli kupować nowe samochody w sklepie za pomocą PC znajdującego się w apartamencie V. Oprócz nabycia pojazdu, będziecie mogli od razu poddać go modyfikacjom. Aż dziwne, że gra wcześniej nie oferowała takiego rozwiązania i gracze musieli czekać na oferty od handlarza lub zdobyć pojazd w inny, nielegalny sposób, np. kradnąc go z ulic Night City.

GramTV przedstawia:

Oprócz dodania sklepu modyfikacja wprowadza również paczkę kilku zupełnie nowych samochodów, które wcześniej nie były dostępne w grze. Autor moda zaprosił do współpracy również innych twórców, którzy chcieliby, aby przygotowane przez nich pojazdy znalazły się w produkcji. Pliki instalacyjne wraz z instrukcją Virtual Car Dealer znajdziecie w tym miejscu.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował w grudniu 2020 roku. Produkcja CD Projekt RED pojawiła się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na Xbox Series X/S i PlayStation 5 gra otrzymała dedykowaną aktualizację w lutym 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!