Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Świetne nowości w Amazon Prime Video na styczeń. Najnowszy kinowy film w ofercie

Radosław Krajewski
2023/01/09 12:00

Błyskawiczna premiera nowego kinowego hitu na platformie streamingowej.

Amazon Prime Video przedstawił pełną listę oryginalnych nowości, które pojawią się w bibliotece platformy w styczniu. Subskrybenci otrzymają ciekawe propozycje, na czele z nowymi sezonami Hunters oraz animacją dla dorosłych The Legend of Vox Machina. Prawdziwą niespodzianką jest zaplanowana premiera Wystrzałowego wesela na 27 stycznia. Film z Jennifer Lopez i Joshem Duhamelem zadebiutował w polskich kinach w miniony piątek. Jeżeli nie jest to żadną pomyłką, to widzowie będą mogli obejrzeć Wystrzałowe wesele już po trzech tygodniach od kinowej premiery. Poniżej znajdziecie pełną listę nowości na styczeń.

Świetne nowości w Amazon Prime Video na styczeń. Najnowszy kinowy film w ofercie

The Rig (serial) – 6 stycznia

The Rig to thriller, w którym śledzimy losy załogi platformy wiertniczej Kinloch Bravo. Tajemnicza mgła odcina ich od świata zewnętrznego i pozostawia ich samych na wzburzonych falach Morza Północnego. Nie mogąc liczyć na wsparcie i zmagają się z malejącymi zapasami żywności kierownik platformy, Magnus (Iain Glein), próbuje przeprowadzić coraz bardziej dzielącą się załogę przez zaistniały kryzys. Jego desperackie próby nawiązania kontaktu z resztą świata są przerywane przez coraz bardziej narastające strajki i bunty wewnątrz załogi. Gdy w wyniku awarii systemu platformy następuje przerażający wypadek rozbitkowie muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem, jakie spotyka ich na jednym z najbardziej ekstremalnych, niebezpiecznych środowisk pracy na planecie.

Hunters (Sezon 2) – 13 stycznia

Po tym gdy ostatni wypadek pokrzyżował ich akcję w Europie, Łowcy muszą zjednoczyć siły, by wytropić najbardziej niesławnego nazistę w historii – Adolfa Hitlera – który ukrywa się w Ameryce Południowej. W międzyczasie w retrospektywie odkrywamy, że Meyer Offerman (Al Pacino), zmierzył się z niebezpiecznym wydarzeniem, które może rozwikłać jego sekret i ujawnić prawdziwą tożsamość, co wywołuje niemałą rewolucję wśród Łowców.

Al Pacino powraca w epickim zakończeniu serii Hunters wraz z już ogłoszonym udziałem wybitnej Jennifer Jason Leigh i stałymi postaciami, granymi przez Logana Lermana, Jerrikę Hinton, Lenę Olin, Josha Radnora, Tiffany Boone, Carol Kane, Louisa Ozawą, Kate Mulvany i Gregia Austina.

The Legend of Vox Machina (Sezon 2) – 20 stycznia

Po uratowaniu królestwa przed złem i zniszczeniem z rąk najbardziej przerażającej pary w Exandrii, Vox Machina ponownie musi ocalić świat – tym razem przed złowrogą grupą smoków znaną jako Konklawe Chroma.

Wystrzałowe wesele (film) – 27 stycznia

Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel) zapraszają swoje szalone, uparte rodziny na ślub w malowniczej lokalizacji. Gdy na chwilę przed uroczystością para zaczyna wątpić w swój związek na wyspę napadają okoliczni piraci, biorąc jako zakładników obecnych uczestników nadchodzącego wydarzenia.

GramTV przedstawia:

„Dopóki śmierć nas nie rozłączy” nabiera zupełnie nowego znaczenia w tej przezabawnej, napędzanej adrenaliną przygodzie, w której Darcy i Tom muszą ocalić swoich bliskich – jeśli najpierw nie pozabijają się nawzajem.

Komentarze
3
kama
Gość
28/01/2023 19:29

Jest 28.01 i nadal brak Shotgun Wedding 🙄

wolff01
Gramowicz
09/01/2023 13:09

Polecam Vox Machina. Bardzo fajna adaptacja kampanii DnD od Critical Role i przykład że zachodnia animacja wciąż jeszcze potrafi stworzyć coś fajnego. Śmieszne, momentami pikantne, fajnie zaanimowane i przede wszystkim oddaje ducha "przygody". Amazon powinien więcej inwestować w seriale animowane choć niestety animacje są paradoksalnie bardzo drogie w produkcji i zwykle pierwsze lecą w cięciach budżetowych... (w ostatnim czasie słyszałem że platformy streamingowe anulowały wiele różnych animowanych adaptacji).

Kafar
Gramowicz
09/01/2023 12:42

Obejrzałem RIG, całkiem fajny był. Wciągnał mnie chociaż widać mały budżet w efektach.Za to na Hunters sezon 2 czekam że hej. Myślałem że anulowali ten serial.