Super Mario Bros z pierwszymi opiniami. Czy to najlepsza filmowa produkcja o hydrauliku?

Radosław Krajewski
2023/04/03 11:30
1
1

W sieci pojawiły się pierwsze opinie o animacji z Mario.

W miniony weekend odbyła się oficjalna premiera „Super Mario Bros. Film”. Wkrótce po seansie pierwsi dziennikarze podzielili się swoimi opiniami o filmie, które są przeważnie optymistyczne. Wielu widzów jest zachwyconych poziomem animacji, szczególnie wciągającą historią i mnóstwem ukrytych odniesień do świata popularnego hydraulika i nie tylko. Niektórzy jednak narzekają, że produkcja jest standardowym filmem od Illumination, czyli twórców Minionków, a także kiepską fabułę i słabe żarty. Poniżej znajdziecie wybrane opinie.

Super Mario Bros z pierwszymi opiniami. Czy to najlepsza filmowa produkcja o hydrauliku?

Super Mario Bros. Film – pierwsze reakcje

Wahoo! #TheSuperMarioBrosMovie to ostateczny list miłosny do każdej epoki Mario. Uwielbiałem humor, a zwłaszcza Bowsera Jacka Blacka. Oglądając film czułem się tak samo, jak grając w gry. To jest po prostu czysta zabawa. Zostań też na scenie po napisach!

Wczytywanie ramki mediów.

Film Super Mario Bros. jest niesamowity. Popłakałem się więcej niż raz. Muzyka jest gwiazdą tego widowiska. Fani Nintendo będą zachwyceni. Nie jestem pewien, czy jakikolwiek film w historii miał TYLE pisanek. I to DOBRYCH!

Wczytywanie ramki mediów.

Film Super Mario Bros jest niesamowity! Ogromna zabawa i tyle odniesień! Kocham to! I to jest prześliczne! A Peach jest w nim taka fajna!

Wczytywanie ramki mediów.

Film Super Mario Bros to niezwykle zachwycająca, emocjonująca przejażdżka, która jest równie radosna, co magiczna. To film, który jest przede wszystkim dla fanów Mario i pomimo nieco płytkiej narracji jest świetny. Prawie wzruszyłam się do łez widząc Mario tak pięknie zrealizowanego.

Wczytywanie ramki mediów.

Świat Mario ożywa dzięki najwyższej klasy animacji i energicznej akcji, która zachwyci dzieci i fanów. Pełen świetnych easter eggów i cameo. To powiedziawszy, jest to film Mario zrobiony przez Illuminati i na tym poprzestanę.

Wczytywanie ramki mediów.

#SuperMarioMovie : Naprawdę chciałem to polubić, ale nie.

Kilka solidnych scen oddaje ducha gry, ale w większości jest to zbyt głupia, prosta fabuła, pełna kiepskich dowcipów i gorszych wyborów piosenek.

Wygląda świetnie, ale byłem bardziej znudzony i zirytowany.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserami “Super Mario Bros. Film” są Aaron Horvath i Michael Jelenic (Młodzi Tytani: Akcja!) a za scenariusz odpowiada Matthew Fogel (LEGO PRZYGODA 2). W filmie usłyszymy głosy aktorów, takich jak: Chris Pratt (Mario), Anya Taylor-Joy (Księżniczka Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Keegan Michael-Key (Toad), Seth Rogen (Donkey Kong) oraz Kevin Michael Richardson (Kamek), Fred Armisen (Cranky Kong), Sebastian Maniscalco (Spike) oraz Charles Martinet, czyli oryginalny głos Mario, którego rola trzymana jest w tajemnicy.

“Super Mario Bros. Film” zadebiutuje w amerykańskich kinach 7 kwietnia 2023 roku. Polska data premiery została wyznaczona na 26 maja 2023 roku. Już w przyszłym tygodniu w wybranych kinach odbędą się pokazy przedpremierowe.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
03/04/2023 15:39

Iiii pewnie ostatni tweet ma rację. Reszta gada o tym jaki fajny Mario, jaka fajna Peach - zero o jakości samego filmu i jego elementów jak narracja, fabuła czy nawet żarty. Trailery pokazywały cringową słabiznę i spodziewam się cringowej słabizny, ale jak ktoś mnie namówi to zobaczę - może to tylko trailery.