Street Fighter 6 na rozgrywce. Nowy gameplay prezentuje możliwości 4 postaci

Mikołaj Ciesielski
2022/11/28 08:45

Zobaczcie, jak prezentuje się nadchodząca odsłona popularnej serii bijatyk od Capcomu.

Street Fighter 6 na rozgrywce. Nowy gameplay prezentuje możliwości 4 postaci

W trakcie czerwcowego State of Play zaprezentowano pierwszy pełnoprawny zwiastun gry Street Fighter 6. Kilka dni później – w trakcie Summer Game Fest 2022 – mieliśmy natomiast okazję obejrzeć kolejny gameplay trailer ze wspomnianej produkcji, który zapowiedział powrót znanej postaci. Tymczasem do sieci trafiły nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk od Capcomu.

Nowy gameplay z gry Street Fighter 6 pokazuje pojedynki znanych postaci

Materiał opublikowany przez redakcję Game Informer pozwala przyjrzeć się kilku pojedynkom, w których mierzą się ze sobą Ryu, Ken, Luke oraz Jamie. Gracze mają więc szansę sprawdzić, jak wymienieni bohaterowie prezentują się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości. Nie jest to jednak jedyna warta uwagi informacja związana ze ze Street Fighter 6.

Produkcja doczekała się bowiem klasyfikacji ze strony koreańskiej agencji zajmującej się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier wideo zmierzających na tamtejszy rynek. Niewykluczone więc, że prace nad grą zmierzają ku końcowi, a Capcom podzieli się wkrótce datą premiery. Być może japońska firma pojawi się na gali The Game Awards 2022, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w przyszłym roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!