Street Fighter 6 na rozgrywce. Deweloperzy pokazują starcie Zangiefa z Marisą

Mikołaj Ciesielski
2023/03/16 08:30

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny z nadchodzącej bijatyki Capcomu.

Street Fighter 6 na rozgrywce. Deweloperzy pokazują starcie Zangiefa z Marisą

W zeszłym tygodniu Capcom opublikował zwiastun, w którym przedstawiono ostatniego komentatora z gry Street Fighter 6. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów promocyjnych związanych ze wspomnianą produkcją. Deweloperzy przygotowali bowiem nowy gameplay trailer. Zwiastun pozwala natomiast przyjrzeć się starciu dobrze znanej fanom serii postaci z zawodniczką, która w nadchodzącej odsłonie Street Fighter dopiero zaliczy swój debiut.

Zangief oraz Marisa bohaterami nowego zwiastuna gry Street Fighter 6

Głównymi bohaterami najnowszego zwiastuna gry Street Fighter 6 są bowiem Zangief oraz Marisa. Z pierwszą z wymienionych postaci fani po raz pierwszy mieli styczność już w Street Fighter 2. Przeciwniczka muskularnego wojownika to natomiast zupełnie nowa bohaterka, która również z pewnością znajdzie swoją rzeszę fanów.

Zgodnie z zapowiedziami w Street Fighter 6 do dyspozycji graczy oddanych zostanie łącznie 18 zawodników. W grze nie zabraknie popularnych postaci takich jak m.in. Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie czy też Kimberly. Capcom zapewnia również, że każdy z bohaterów został „udoskonalony i wyposażony w efektowne funkcje”.

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 czerwca. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!