Street Fighter 6 na nowym materiale

Jakub Smolak
2023/01/24 12:30

Twórcy prezentują pojedynek – Marisa VS Manon

Na premierę Street Fighter 6 musimy jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że podczas zeszłorocznego The Game Awards twórcy zdradzili, iż najnowsza odsłona serii zadebiutuje na rynku 2 czerwca. Żeby umilić nam oczekiwanie, deweloperzy z japońskiego Capcom podzielili się nowym materiałem z gry.

Street Fighter 6 na nowym materiale

Street Fighter 6 – prezentacja walki

Wideo prezentuje starcie przygotowane przez twórców. Tym razem w szranki stają Marisa i Manon. Podczas zabawy deweloperzy prezentują szeroką gamę ruchów obu tych postaci. Jesteście ciekawi, kto wygrał to starcie?

„Street Fighter 6 oferuje zaawansowany system pojedynków z trzema rodzajami sterowania – klasycznym, nowoczesnym i dynamicznym – które umożliwiają dostosowanie rozgrywki do poziomu umiejętności. Graj legendarnymi mistrzami lub nowymi postaciami. W najnowszej odsłonie gry czekają na Ciebie Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly i inni. Każdy z zawodników został udoskonalony i wyposażony w efektowne funkcje” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 zmierza PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowani już mogą składać zamówienia przedpremierowe, dzięki czemu zapewnią sobie bonusową zawartość.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!