Stray Souls – zapowiedź horroru psychologicznego, za którym stoi polskie studio

Jakub Smolak
2023/03/16 08:15

Zobaczcie pierwszy trailer.

Stray Souls to propozycja od ekipy Jukai Studio, którego założycielem jest Artur Łączkowski. Twórcy zapowiadają swoją grę jako horror psychologiczny, a w ręce graczy oddali pierwszy trailer. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje firma Versus Evil.

Stray Souls – zapowiedź horroru psychologicznego, za którym stoi polskie studio

Stray Souls – pierwszy trailer

W Stray Souls wcielimy się w postać młodego Daniela, który odziedziczył po swojej babci atrakcyjną posiadłość. Szybko okazuje się jednak, że dom skrywa w sobie wiele przerażających tajemnic. W trakcie przygody poznamy straszliwe rodzinne sekrety oraz mrożącą krew w żyłach prawdę o swoim istnieniu.

„Odkryj sekrety nawiedzonego miasta Aspen Falls. Zmierz się z makabrycznymi wrogami, epickimi bossami, wymyślnymi łamigłówkami i głęboką historią, w której nie każdy jest tym, kim się wydaje. Wciel się w rolę Daniela – przeciętnego nastolatka, którego życie zmienia się na zawsze po tym, jak dziedziczy dom swojej babci i poznaje tajemniczą kobietę, która zdaje się coś wiedzieć na temat jego rodziny, domu i szokującej przeszłości. Walka inspirowana klasyką gatunku, wzbogacona o elementy z gier tylu soulslike. Świeże podejście do gatunku action-horror” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Stray Souls powstaje na silniku Unreal Engine 5 oraz z wykorzystaniem technologii MetaHuman, co ma bardzo pozytywnie odbić się na oprawie graficznej gry. Głównie za sprawą zaawansowanych animacji twarzy, które będą szczegółowo odzwierciedlać ludzkie emocje.

Produkcja autorstwa Jukai Studio powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery gry, ale według wstępnych zapowiedzi ma ona zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!