Stranger Things rusza z finałowym sezonem. Prace rozpoczną się już wkrótce

Radosław Krajewski
2023/12/09 14:00
0
0

Ekipa chce jak najszybciej wejść na plan, a stanie się to już na początku stycznia.

Po przerwie spowodowanej strajkiem scenarzystów i aktorów ekipa Stranger Things może zaplanować rozpoczęcie zdjęć do piątego i zarazem finałowego sezonu serialu. Deadline podało, że twórcy nie chcą dłużej czekać i prace na planie rozpoczną się już 5 stycznia.

Stranger Things rusza z finałowym sezonem. Prace rozpoczną się już wkrótce

Stranger Things – prace nad finałowym sezonie ruszają w styczniu

Członkowie obsady mają już przebywać w Atlancie, gdzie kręcony będzie ostatni sezon Stranger Things. W najbliższych tygodniach spotkają się, aby wspólnie przeczytać scenariusz. W tym czasie ekipa będzie pracowała nad przygotowaniem planu, zanim aktorzy pojawią się przed kamerami.

GramTV przedstawia:

Pierwotnie planowano, że piąty sezon Stranger Things zostanie nakręcony w tegorocznym okresie letnim. Serial był blisko rozpoczęcia produkcji, kiedy 2 maja scenarzyści zaczęli strajkować. Scenariusze były już ukończone, ale showrunnerzy bracia Duffer zdecydowali się przełożyć produkcję na następne miesiące, nie chcąc pozostać bez wsparcia pisarzy podczas powstawania finałowej serii.

Przed miesiącem scenarzyści Stranger Things podzielili się zdjęciem z samego początku pierwszego odcinka piątego sezonu. Już wstęp do finału serialu przypomni nam o horrorowych korzeniach tej produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!