Stranger Things 5 z odległą datą premiery. Na nowe odcinki poczekamy przynajmniej do 2024 roku

Radosław Krajewski
2022/11/15 19:30

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Debiutujący w dwóch częściach czwarty sezon Stranger Things stał się ogromnym hitem Netflixa. Już poprzednie sezony radziły sobie bardzo dobrze, ale dopiero czwarty pobił wszystkie rekordy oglądalności dla anglojęzycznych produkcji platformy, ustępując wyłącznie koreańskiemu Squid Game. Czwarta seria zakończyła się zaskakującym zwrotem akcji i fani liczyli, że tym razem nie będą musieli długo czekać na kontynuacje. Niestety David Harbour w rozmowie z Collider ujawnił, że zdjęcia do nowych odcinków ruszą dopiero w przyszłym roku.

Stranger Things 5 z odległą datą premiery. Na nowe odcinki poczekamy przynajmniej do 2024 roku

Stranger Things 5 – premiera najwcześniej w 2024 roku

Aktor nie ujawnił, w którym miesiącu mają zameldować się na planie w Georgii w stanie Atlanta, ale możemy być pewni, że twórcy nie zdążą przygotować żadnego z odcinków na przyszły rok. Premiery możemy więc najwcześniej spodziewać się w 2024 roku. Jeżeli jednak dojdzie do opóźnień, niewykluczone, że premiera Stranger Things 5 odbędzie się dopiero w 2025 roku.

GramTV przedstawia:

Już wcześniej bracia Duffer przyznali, że będą celować w wakacyjną premierę piątego sezonu. Netflix będzie chciał powtórzyć sukces czwartego sezonu z piątym, więc możliwe, że kolejny raz sezon zostanie podzielony na dwie części. Fani serialu będą musieli więc wytrzymać co najmniej dwa lata bez nowych przygód Jedenastki i jej przyjaciół.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!