Starfield wkrótce z kolejnymi poprawkami. Lepszy tryb fotograficzny i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2024/03/02 11:00
0
0

Bethesda zapowiedziała kolejną aktualizację dla gry Starfield.

W zeszłym miesiącu Starfield doczekał się nowej aktualizacji, która wprowadziła m.in. wsparcie dla AMD FSR 3 na PC. Bethesda nie zamierza jednak zwalniać tempa i pracuje nad następnymi poprawkami oraz usprawnieniami. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem kolejny patch, a także podzielili się pierwszymi szczegółami na temat nadchodzącej „łatki”.

Starfield wkrótce z kolejnymi poprawkami. Lepszy tryb fotograficzny i nie tylko

Bethesda zapowiada kolejną aktualizację do Starfield. Ujawniono pierwsze szczegóły patcha

Zgodnie z przekazanymi informacjami następna aktualizacja dla gry Starfield już 6 marca 2024 roku zostanie udostępniona na serwerach Steam Beta. Nadchodzący patch skupia się przede wszystkim na usprawnieniach „jakości życia” (z ang. quality of life improvments), a także poprawkach różnego rodzaju błędów. Bethesda wyjaśnia bowiem, że przygotowuje się do dodania większej liczby zawartości i funkcji, która mają trafić do gry w tym roku.

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi jednak kilka nowości. W trybie fotograficznym gracze będą mogli zmienić wyraz twarzy postaci, a Vasco otrzyma w nim nowe pozy. Wspomniany patch usprawni również działanie skanera, z którego będzie można korzystać także podczas zbierania przedmiotów i otwierania drzwi.

GramTV przedstawia:

Dzięki kolejnej aktualizacji do Starfield ustawienie kursu na nieaktywną misję sprawi, że stanie się ona aktywna. Bethesda zapewnia również, że nadchodzący patch wyeliminuje błąd, w wyniku którego David Barron był niedostępny na SSNN podczas „Sabotażu”. Nie zabraknie też kilku innych poprawek, a pełną listę zmian mamy otrzymać w przyszłym tygodniu.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Bethesda, to zapraszamy Was do lektury: Starfield – recenzja. Gwiazdka z nieba. Trochę zakurzona.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!