Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Starfield będzie ogromną grą. Bethesda zdradza nowe szczegóły

Maria Wawrzyniak
2022/10/13 09:45

Todd Howard odpowiedział na kolejne pytania graczy wyczekujących premiery Starfielda.

Wiemy już, że gra Starfield to bez wątpienia największa produkcja, jaką przygotuje studio Bethesda Softworks. Stąd też ogrom pytań od społeczności – na część z nim postanowił odpowiedzieć reżyser oraz producent Bethesda Game Studios, Todd Howard.

Starfield będzie ogromny i pełen atrakcji

Po pierwsze, otrzymaliśmy potwierdzenie, że Starfield rzeczywiście jest większe od wszystkich poprzednich tytułów studia – między innymi pod względem zadań.

Po drugie, gracze mogą też liczyć na całą masę dialogów, ponieważ deweloperzy przekroczyli w sumie 250 tysięcy linijek tekstu. Dla porównania: Skyrim posiada ich 60 tysięcy, a Fallout 4 111 tysięcy. System dialogów ma być klasyczny – w grze znajdziemy chociażby mechanikę perswazji, dzięki której przekonamy postacie niezależne do niektórych swoich opinii czy innych rzeczy.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, w temacie eksploracji Howard ujawnił, że choć będziemy musieli zwracać uwagę na paliwo w naszym statku, nigdy nie dojdzie do sytuacji, kiedy ten po prostu się zatrzyma – deweloperzy zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą tak po prostu uwięzić naszego bohatera w przestrzeni kosmicznej bez możliwości zrobienia czegokolwiek.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Starfield ma zadebiutować na rynku 11 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Gra nie zadebiutuje w przyszłości na konsoli nowej generacji Sony, czyli PlayStation 5. Jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszamy tutaj.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
13/10/2022 11:43

Taaaaa... "16 times more details". Dla nie znających tego pana polecam tą piosenkę.

https://www.youtube.com/watch?v=YPN0qhSyWy8

Krętacze próbują wcisnąć ludziom kolejny kit a ludzie będą ich bronić bo "tym razem będzie inaczej" :D