Star Wars: The Bad Batch – data premiery i nowy zwiastun animowanego serialu

LM
2021/03/30 16:45
0
0

Disney chwali się kolejnym serialem w uniwersum Gwiezdnych wojen. Oddział klonów-komandosów powróci na początku maja. Szczegóły w środku.

Star Wars: The Bad Batch – data premiery i nowy zwiastun animowanego serialu

Nadchodzi kolejna pozycja obowiązkowa dla miłośników uniwersum Gwiezdnych wojen. Na oficjalnych kanałach Disneya opublikowano nowy zwiastun zapowiedzianego w minionym roku serialu animowanego Star Wars: The Bad Batch. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że rzeczona seria zadebiutuje już niebawem, a konkretnie 4 maja z 70-minutowym epizodem, by powrócić w każdy kolejny tydzień, począwszy od 7 maja. Star Wars: The Bad Batch traktuje o oddziale eksperymentalnych klonów, które dzięki genetycznym modyfikacjom doskonale nadają się do roli komandosów.

GramTV przedstawia:

Całość jest oczywiście zarezerwowana dla platformy Disney+, która na tę chwilę pozostaje bez oficjalnej premiery w Polsce. Wedle najnowszych doniesień usługa streamingowa Disneya ma zadebiutować u nas jeszcze w tym roku, ale brak jakichkolwiek konkretów. Ostatecznie następna pozycja, którą trzeba odhaczyć, gdy Disney+ otworzy się w Polsce.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!