Star Wars Outlaws wygląda świetnie na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się widowiskową akcją

Radosław Krajewski
2024/06/08 13:00
2
0

W grze nie zabraknie wielu znanych twarzy z filmów Gwiezdne wojny, które zostały zaprezentowane w nowym materiale.

Chociaż Ubisoft w poniedziałek ma własny pokaz gier, to firmy nie zabrakło podczas tegorocznego Summer Game Fest. Francuski deweloper pochwalił się krótkim zwiastunem rozgrywki z Star Wars Outlaws. Produkcja zadebiutuje pod sam koniec lata, a nowy materiał prezentuje grę w akcji.

Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws – nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Tym razem studio skupiło się na pokazaniu kilku klimatycznych lokacji, które odwiedzi główna bohaterka. Po drodze spotka również znajome twarze, w tym Jabbę The Hutta, a także Lando Calrissiana, z którym będzie mogła zagrać w karty. Interesująco zapowiada się także walka, zarówno podczas eksploracji, bardziej wyreżyserowanych scen, a nawet sterując jednym z pojazdów, który posłuży nam do przemieszczania się po planetach.

Wczytywanie ramki mediów.

Jest to dopiero przedsmak właściwej prezentacji Star Wars Outlaws, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Ubisoft zaprasza na swój pokaz 10 czerwca o godzinie 21:00, na którym nie zabraknie nowych informacji o nadchodzącej grze z Gwiezdnych wojen.

GramTV przedstawia:

Niedawno twórcy pochwalili się również, że Star Wars Outlaws będzie obsługiwać Nvidia DLSS 3.5, czyli najnowszą wersję technologii od producenta kart graficznych GeForce. Pozwoli ona posiadaczom komputerów osobistych na jeszcze lepszą jakość oprawy graficznej, przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Przypomnijmy, że Star Wars Outlaws zmierza wyłącznie na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra pojawi się na rynku już 30 sierpnia 2024 roku.

Komentarze
2
kmicic66
Gramowicz
09/06/2024 09:05

Sadząc po zwiastunach i artykułach, to jedyna gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen, w którą chętnie bym zagrał. Pozostaje jeszcze kwestia ceny, jak na razie na Ubi standard edition 70$, a  ultimate 130$, więc jak na dzisiejsze czasy w normie.

dariuszp
Gramowicz
08/06/2024 13:59

Ciekawe czy gra w ogóle jest warta swojej ceny. Na PSN była chyba za ponad 600zł. Chyba ich pogięło kompletnie. Dodatkowo z doświadczenia wiem że skoro to gra Ubisoftu to gierka będzie przeraźliwie nudna. Błędów też nie zabraknie. 

Także hard pass. Poczekam aż jakieś dobre studio dostanie licencje by zrobić grę Star Wars.