Star Wars Jedi: Survivor z premierą w marcu 2023 roku? Tak sugerują najnowsze doniesienia

Smolak
2022/08/21 13:00

W tym samym miesiącu na rynku pojawi się powieść zatytułowana Star Wars Jedi: Battle Scars.

Źródłem najnowszych plotek jest znany dziennikarz i insider - Jeff Grubb. Dostarczane przez niego informacje niejednokrotnie okazywały się prawdziwe, więc i tym razem może mieć rację. Według jego wiedzy premiery Star Wars Jedi: Survivor mielibyśmy doczekać się w marcu 2023 roku i miałaby się ona zbiec w czasie z debiutem książki Star Wars Jedi: Battle Scars, która zaplanowana została na 7 marca. Akcja powieści będzie się rozgrywać pomiędzy wydarzeniami znanymi z Star Wars Jedi: Fallen Order, a tym co otrzymamy w sequelu. Wiemy również, że bohaterem książki jest Cal Kestis.

Wczytywanie ramki mediów.

Star Wars Jedi: Survivor najprawdopodobniej zadebiutuje w marcu

Taki przebieg zdarzeń wydaje się być jak najbardziej prawdopodobny, gdyż premiera gry i książki z pewnością nakręciłaby sprzedaż obu produktów. Ponadto informacje o premierze w pierwszym kwartale przyszłego roku pojawiały się już wcześniej, gdyż dokopano się do tego podczas analizowania baz danych PlayStation Network.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji. Dajcie znać, czy wyglądacie kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order oraz opowiedzcie, jak wspominacie pierwszą część.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!