STALKER 2 na długim gameplayu. Wyciekło nagranie z wersji deweloperskiej

Radosław Krajewski
2023/11/20 18:15
1
0

Do sieci trafił nowy film prezentujący rozgrywkę z nadchodzącej nowej gry GSC Game World.

Ponad 20-minutowy nowy film ze STALKER 2: Heart of Chornobyl zadebiutował w sieci. Tym razem nie jest to jednak oficjalny materiał od GSC Game World, ale wideo prezentujące wersję deweloperską tytułu. Film nie prezentuje wielu nowości, ale możemy przyjrzeć się z bliska niektórym lokacjom, a także samej eksploracji, czy efektom dźwiękowym.

STALKER 2 na długim gameplayu. Wyciekło nagranie z wersji deweloperskiej

STALKER 2: Heart of Chornobyl – nowy gameplay wyciekł do sieci

Niektórzy gracze mogą mieć dostęp do gry po tym, jak STALKER 2 wyciekł do sieci, gdy twórcy mieli rozpowszechniać wersje deweloperskie za pośrednictwem torrentów. Nie wiadomo więc, jaka wersja gry została zaprezentowana na filmie, ale możemy spodziewać się, że nie jest to najnowsza.

Jeżeli więc chcecie obejrzeć materiał, to radzimy się pośpieszyć, gdyż w każdej chwili może zostać usunięty z serwisu Youtube.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że STALKER 2: Heart of Chornobyl zadebiutuje w 2024 roku. Gra pojawi się w pierwszej kolejności na komputerach osobistych i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
20/11/2023 18:31

W samym filmie jest napisane, że to wersja deweloperska 0.3.0 i generalnie z jednej strony może to niewiele mówić ale raczej to dość stara wersja biorąc pod uwagę problemy z oświetleniem czy biedną paletę dźwięków powierzchni po której się postać porusza. Niewykluczone, że część funkcji mogła wtedy istnieć ale nie być do niej zaimplementowana. Traktowałbym ten materiał co najwyżej jako wskazówkę dokąd zmierzają devowie ze swoim produktem gdyż gameplay (czy zbitek kadrów) wypuszczony oficjalnie już jakiś czas temu pokrywa się z tym co tu mamy tyle, że jest bardziej dopracowany.