STALCRAFT to darmowa mieszanka STALKER-a i Minecrafta. Zobaczcie zwiastun

Maria Wawrzyniak
2022/01/18 17:30

Jeśli należycie do miłośników serii S.T.A.L.K.E.R. to mamy dla Was coś ciekawego – darmowe MMO łączące elementy wspomnianych gier z… Minecraftem.

Na horyzoncie pojawiła się kolejna ciekawa produkcja w klimatach serii S.T.A.L.K.E.R. – mowa o grze STALCRAFT, która będzie pierwszoosobową strzelanką MMO łączącą w sobie elementy wspomnianego już S.T.A.L.K.E.R.A. oraz gry Minecraft. Za projekt odpowiada niezależne rosyjskie studio EXBO; deweloperzy początkowo planowali jedynie przenieść znany postapokaliptyczny świat do produkcji zespołu Mojang w ramach niezwykle ambitnej modyfikacji, ale ostatecznie zdecydowali się wznieść swoje ambicje na jeszcze wyższy poziom i stworzyć całkowicie samodzielne dzieło. W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun.

Twórcy oddadzą w ręce graczy otwarty mroczny świat pełen unikalnych mechanik oraz atmosferycznej rozgrywki. Obiecują też, że miłośnicy S.T.A.L.K.E.R.-a znajdą w STALCRAFT bardzo dużo elementów, za które pokochali serię od GSC Game World. Będziemy więc podróżować przez niebezpieczną Strefę Wykluczenia, gdzie znajdziemy mnóstwo ciekawych lokacji, w tym chociażby pełne mutantów laboratoria.

GramTV przedstawia:

Jednak w przeciwieństwie do S.T.A.L.K.E.R.-a wszystkie atrakcje będziemy mogli tutaj testować wspólnie ze znajomymi. Co więcej, gracze będą mogli napadać na siebie nawzajem – spora część mapy będzie strefą otwartego, nieograniczonego w żaden sposób PvP. Najlepsza wiadomość: gra będzie całkowicie darmowa.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
19/01/2022 05:00

Źle to nie wygląda, ale nie jest to moja ulubiona stylistyka.