Squirrel with a Gun z terminem premiery. Absurdalna gra ma też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2024/03/17 14:00
1
0

Gracze jeszcze w tym roku będą mieli okazję wcielić się w uzbrojoną wiewiórkę.

O Squirrel with a Gun informowaliśmy Was już w 2022 roku. Tymczasem wygląda na to, że prace nad szaloną produkcją, w której gracze będą mieli okazję wcielić się w wyposażoną w broń wiewiórkę, zmierzają ku końcowi. Wspomniany tytuł otrzymał bowiem nowy zwiastun, a także przybliżony termin premiery.

Squirrel with a Gun z terminem premiery. Absurdalna gra ma też nowy zwiastun

Premiera Squirrel with a Gun jesienią. Szalona gra trafi nie tylko na PC

Zgodnie z przekazanymi informacjami Squirrel with a Gun ma zadebiutować na rynku jesienią 2024 roku. Na dokładną datę premiery produkcji studia Dee Dee Creations trzeba jednak jeszcze nieco poczekać. Zainteresowani – jak wspomnieliśmy wyżej – mogą jednak rzucić okiem na nowy zwiastun, który zapowiada szaloną przygodę.

Jako najbardziej nieznośny gryzoń w okolicy odkryj w sobie talent (i miłość?) do zbrodni i chaosu w pogoni za złotymi żołędziami w tym szalonym połączeniu sandboxowej strzelanki i logicznej gry platformowej. Gryź, drap i strzelaj, aby uciec z podziemnej bazy i pokonać Agentów – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Squirrel with a Gun zmierza nie tylko na komputery osobiste. Najnowszy zwiastun potwierdza bowiem, że jesienią bieżącego roku produkcja studia Dee Dee Creations ukaże się również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
17/03/2024 15:10

W grze nie ma krwi - zmarnowany potencjał...