Spider-Man walczy z ciocią May dzięki growej modyfikacji

DK
2022/05/02 09:25
0
0

Coś nam się ostatnio krewna Petera Parkera rozbrykała.

Kilka dni temu pisaliśmy o wideo, które ukazuje ciocię May w głównej roli w grze Marvel’s Spider-Man. Postać buja się tam na pajęczynkach. Nie minęło wiele czasu, a ten sam youtuber – jedijosh920 – udostępnił na swoim kanale kolejny interesujący filmik. Tym razem May Parker została dzięki modyfikacji obsadzona w roli bossa.

Spider-Man walczy z ciocią May dzięki growej modyfikacji

Na nagraniu człowiek-pająk zaciekle walczy z ciocią przy użyciu pajęczyn i pięści i [spoiler] ostatecznie ją pokonuje (to znaczy pokonuje ją ciężka dekoracja, która spada z góry) [/spoiler]. Animacje postaci prezentują się zadowalająco – można by uwierzyć, że Peter rzeczywiście toczy batalię z ciocią. Tylko twarz May jakaś taka bez wyrazu, pokerowa tak jakby – ale to tylko detal.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że gra Marvel’s Spider-Man zadebiutowała w 2018. Jest to tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation. Produkcja Insomniac Games spodobała się graczom i krytykom. Średnia jej ocen w serwisie Metacritic.com wyniosła 87 procent (na podstawie 116 opinii dziennikarzy) i 8,7 (od 7890 graczy).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!