Sonic X Shadow Generations wkrótce z datą premiery? Prace zmierzają ku końcowi

Mikołaj Ciesielski
2024/04/22 08:15
1
0

Niewykluczone, że SEGA ujawni niebawem, kiedy gracze będą mieli okazję zagrać w odświeżoną wersję platformówki z 2011 roku.

Na styczniowym State of Play zapowiedziano Sonic X Shadow Generations, czyli odświeżoną i rozbudowaną o nową zawartość wersję platformówki z 2011 roku o tytule Sonic Generations. SEGA poinformowała wówczas, że wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku w 2024 roku. Niestety wydawca do tej pory nie ujawnił dokładnej daty premiery gry, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni.

Sonic X Shadow Generations wkrótce z datą premiery? Prace zmierzają ku końcowi

Sonic X Shadow Generations z klasyfikacją wiekową. SEGA może wkrótce ujawnić datę premiery gry

Sonic X Shadow Generations doczekało się bowiem klasyfikacji wiekowej ze strony koreańskiej agencji ratingowej. Pojawienie się wspomnianej produkcji w bazie danych Game Rating and Administration Committee (GRAC) sugeruje, że prace nad grą zmierzają ku końcowi. Zainteresowani powinni więc w najbliższych tygodniach uważnie śledzić informacje publikowane przez firmę SEGA.

Gdy dawne nemezis Shadowa, Black Doom, znów się pojawia i grozi przejęciem władzy nad światem, Shadow musi odbyć podróż w głąb własnej przeszłości, stawić czoła bolesnym wspomnieniom, zmierzyć się ze znajomymi przeciwnikami oraz odblokować nowe moce, by uratować świat i udowodnić, że zasługuje na miano „ostatecznej formy życia” – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Sonic X Shadow Generations zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na zaprezentowany na styczniowym State of Play zwiastun.

Komentarze
1
tupolew519
Gramowicz
23/04/2024 12:48

O super!