Sonic. Szybki jak błyskawica 2 z pierwszym opisem fabuły. Ważne szczegóły o filmie

Radosław Krajewski
2021/05/21 12:30
0
0

Kontynuacja filmowych przygód Sonica doczekała się pierwszego opisu fabuły, który zdradza istotne szczegóły o kontynuacji.

Sonic. Szybki jak błyskawica 2 z pierwszym opisem fabuły. Ważne szczegóły o filmiePrzed kilkoma dniami ekipa drugiej części Sonica zakończyła prace na planie filmu. Produkcję zarejestrowano na stronie praw autorskich amerykańskiego urzędu. Znajdują się w niej podstawowe informacje o pracach nad filmem, ale niespodziewanie pojawił się również pierwszy opis fabuły filmu. Zdradza on, że w filmie pojawi się Knuckles, który będzie jednym z antagonistów serii. Tym razem Sonic nie będzie jednak osamotniony w walce i dołączy do niego Tails. Powróci również doktor Robotnik, aby zdobyć cenny szmaragd zdolny do niszczenia całych światów. Poniżej znajdziecie pełny opis fabuły Sonic. Szybki jak błyskawica 2.

Po osiedleniu się w Green Hills Sonic jest gotowy na większą swobodę w życiu. Tom i Maddie postanawiają zostawić go samego w domu i wyjeżdżają na wakacje. Pod ich nieobecność powraca Doktor Robotnik, któremu towarzyszy nowy partner, Knuckles. Razem poszukują szmaragdu, który ma moc zarówno budowania, jak i niszczenia całych cywilizacji. Sonic łączy siły ze swoim nowym pomocnikiem, Tailsem i razem wyruszają w podróż, aby odnaleźć szmaragd, zanim wpadnie w niepowołane ręce.

GramTV przedstawia:

Jeff Fowler powrócił do reżyserowania kolejnych przygód Sonica. W głównych rolach ponownie zobaczymy Jima Carreya jako Doktora Robotnika, James Marsden jako Tom Wachowski, Tika Stumper jako Maddie Wachowski i Lee ajdoub w roli agenta Stone’a. W oryginalnej wersji językowej Sonicowi użyczy głosu Ben Schwartz. Film pojawi się w kinach 8 kwietnia 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!