Plany rozwoju gry Songs of Conquest. Na długiej liście m.in. dodatkowe kampanie

Maria Wawrzyniak
2022/06/30 19:30

Przedstawiciele studia Lavapotion ujawnili szczegółowe plany rozwoju gry Songs of Conquest na bieżący oraz przyszły rok.

Od czasu premiery we wczesnym dostępie na początku maja bieżącego roku gra Songs of Conquest jest nieustannie rozwijana. Odpowiedzialne za rozwój produkcji studio Lavapotion postanowiło więc wreszcie ujawniło szczegółowe plany dalszego rozwoju swojego dzieła – zestawienie dotyczy nie tylko reszty bieżącego roku, ale również roku przyszłego. Przede wszystkim twórcy zapewnili, że słuchają społeczności i przypomnieli, iż w publicznej wersji testowej produkcji zaimplementowano wyczekiwaną przez wielu funkcję jednoczesnych tur. Oprócz tego, również na prośbę fanów, dostosowano poziomy trudności kampanii.

Plany rozwoju gry Songs of Conquest. Na długiej liście m.in. dodatkowe kampanie

Aktualnie jednak do największych priorytetów studia należą dodatkowe kampanie (każda frakcja ma otrzymać jedną) oraz generator losowych map. Oprócz tego na liście znajdziemy usprawnienia sztucznej inteligencji, poprawki błędów oraz optymalizację tytułu i nowe wersje językowe. Deweloperzy mają także ambitne plany na nieco dalszą przyszłość – w przyszłym roku mamy doczekać się w pełni ukończonego edytora map, trybu drużynowej kooperacji czy też system osiągnięć.

Dzięki udanej premierze wcześniejszego dostępu możemy dalej się rozwijać, w związku z czym szukamy nowych osób do naszego zespołu. Jeżeli chcesz pracować z nami jako Community Manager lub Lead Artist, zajrzyj na stronę z ogłoszeniami o pracy www.lavapotion.com/jobs.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wyruszyli z nami w tę podróż. Cały nasz zespół bierze w lipcu wolne (szwedzkie lato jest krótkie, ale bardzo przyjemne!), dlatego nie będziemy się z Wami komunikować ani rozwijać nowych funkcji. W połowie sierpnia wracamy do pracy, więc możecie się wtedy spodziewać kolejnych aktualizacji!

Tę pieśń najlepiej śpiewa się razem!

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Songs of Conquest zadebiutowało na rynku w ramach wczesnego dostępu 10 maja bieżącego roku na komputerach osobistych w sklepie Steam.

Komentarze
2
fenr1r
Gramowicz
01/07/2022 07:18
Gregario napisał:

Mnie do gry zniechęca trochę oprawa graficzna, która momentami jest mało czytelna.

Mnie trochę też, ale da się przyzwyczaić.

Większym problemem jest mała zawartość. 2 krótkie kampanie, tylko 4 frakcje, kilkanaście map skirmish. Trochę szkoda, bo gra się bardzo przyjemnie i jest kilka zmian w stosunku do formuły HoMM, które nadają świeżości

Gregario
Gramowicz
01/07/2022 04:31

Mnie do gry zniechęca trochę oprawa graficzna, która momentami jest mało czytelna.