Sniper Elite 5 na widowiskowym zwiastunie. Ulepszona kamera śmierci w akcji

Mikołaj Ciesielski
2022/05/19 08:15

Rebellion dzieli się kolejnymi ujęciami z nadchodzącej odsłony serii Sniper Elite.

Sniper Elite 5 na widowiskowym zwiastunie. Ulepszona kamera śmierci w akcji

Sniper Elite 5 zbliża się wielkimi krokami. W ostatnich dniach poznaliśmy szczegóły dotyczące rozdzielczości i płynności animacji na konsolach PlayStation i Xbox, a także dowiedzieliśmy się, w jaki sposób twórcy wykorzystają unikalne funkcje kontrolera DualSense. Wczoraj natomiast studio Rebellion opublikowało widowiskowy zwiastun gry, prezentujący ulepszoną kamerę śmierci, która zgodnie z zapowiedziami ma być „bardziej realistyczna i makabryczna niż kiedykolwiek”. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

Dzięki niej zobaczysz niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odbijają kule, które wydzierają nową drogę w ciałach przeciwników. Pistolety maszynowe oraz standardowe także mogą aktywować kamerę śmierci pokazującą również wielokrotne strzały w pełnym dramaturgii zwolnionym tempie” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Sniper Elite 5 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 26 maja. Warto także pamiętać, że w dniu swojego debiutu tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass zarówno na PC, jak i konsolach Xbox.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!