Nowy zwiastun filmu Small world od Patryka Vegi. Reakcje są podzielone

Wincenty Wawrzyniak
2021/08/17 17:30
3
0

W sieci pojawił się nowy zwiastun kinowy filmu Small world od Patryka Vegi. Widzowie w komentarzach są podzieleni – czy produkcja odpowiednio ukaże tak poważny problem?

Na kanale Patryka Vegi na YouTubie opublikowano nowy zwiastun kinowy filmu Small world. Jak pewnie większość z Was już doskonale wie, mowa o produkcji, której celem będzie przedstawienie niezwykle poważnego globalnego problemu: handlu dziećmi. Choć dzieła wspomnianego mężczyzny praktycznie zawsze wzbudzają wielkie kontrowersje i zdaniem wielu widzów są równocześnie wątpliwej jakości, Small world porusza chyba najtrudniejszy temat. Stąd użytkownicy mają słuszne obawy, czy reżyserowi ostatecznie uda się przedstawić tę sprawę odpowiednio, czy też wystarczająco poważnie.

Reakcje w komentarzach są podzielone – jedni mają nadzieję, że dzięki temu filmowi świat zwróci uwagę na problem, inni zaś już teraz wiedzą, że Small world będzie kolejną kinową porażką w kwestii jakości. Tak czy inaczej, film ma trafić do polskich kin już 10 września bieżącego roku. W obsadzie znajdziemy Piotra Adamczyka, Julię Wieniawę czy Enrique Arce’a z Domu z papieru na Netfliksie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
alex1112
Gramowicz
19/08/2021 21:28

No i gram.pl osiągnęło poziom pudelka. Niegdyś opiniotwórczy portal o grach i środowisku. Dzisiaj robią zajawki o filmie marnego twórcy, który produkuje marne filmy, w którego branżę filmową w światowej stawce należy umieścić gdzieś u dołu.

GG

Headbangerr
Gramowicz
17/08/2021 17:51

Vega może zrobić film o wykorzystywaniu dzieci. Podobnie, jak Zenek Martyniuk może się zabrać za symfonię, a Mietek spod monopola za pisanie trzynastozgłoskowego aleksandrynu.

strannik
Gramowicz
17/08/2021 17:39

Dlaczego dresiarskie kino nadaje angielskie tytułu filmom ? Dresiarstwo tak dobrze zna ten język ?
Trwa Wczytywanie