Słynne Naraka: Bladepoint przechodzi na model free to play

Jakub Smolak
2023/07/06 07:45
0
0

Gra wkrótce zadebiutuje na PlayStation 5.

Twórcy ze studia 24 Entertainment oraz ekipa wydawnicza NetEase Games Global ogłosiły kilka interesujących rzeczy odnośnie Naraka: Bladepoint. Informacje z pewnością ucieszą fanów zmagań w stylu battle royale. Zachęcamy również do zapoznania się z poniższymi wideo. Jedno z nich prezentuje nową bohaterkę o imieniu Tessa, która trafi do gry 9 sierpnia.

Słynne Naraka: Bladepoint przechodzi na model free to play

Zagraj w Naraka: Bladepoint za darmo

Deweloperzy pochwalili się, że ich produkcja osiągnęła kolejny ważny krok milowy. W Naraka: Bladepoint zagrało już ponad 20 milionów graczy. Z pewnością już wkrótce grono odbiorców znacząco się powiększy. Głównie za sprawą tego, że od 13 lipca Naraka: Bladepoint przejdzie na model dystrybucji free to play, co spowoduje przypływ nowych graczy. Kolejną dobrą informacją jest to, że tego samego dnia produkcja zadebiutuje na PlayStation 5.

Kiedy walka wręcz spotyka Battle Royale, zmienia się prawie wszystko. Pionowy projekt mapy, naprawdę zróżnicowane umiejętności postaci i zupełnie nowy system wskrzeszania. Poczuj dreszczyk zderzenia ostrzy i latających strzał na polu bitwy Naraka: Bladepoint – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Naraka: Bladepoint zadebiutowało na rynku w sierpniu 2021 roku. Obecnie w produkcję autorstwa studia 24 Entertainment zagracie na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series S/X.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!