SkyShowtime w kwietniu nie zawiedzie. Kolejna kinowa nowość w ofercie

Radosław Krajewski
2024/03/28 10:00
0
0

Platforma zaoferuje jedną dużą filmową premierę prosto z kin.

SkyShowtime przyszykowało dla swoich subskrybentów kilka bardzo ważnych premier w kwietniu. Wśród kinowych nowości zadebiutuje Moje wielkie greckie wesele 3, które w polskich kinach mogliśmy oglądać we wrześniu ubiegłego roku. Ponadto pojawią się oczekiwane seriale, w tym Knuckles, czyli spin-off Sonica, a także piąty sezon Star Trek: Discovery, Dżentelmen w Moskwie z Ewanem McGregorem i Niedaleko pada jabłko. Pełną listę wraz z datami premier znajdziecie poniżej.

SkyShowtime w kwietniu nie zawiedzie. Kolejna kinowa nowość w ofercie

SkyShowtime – nowości na kwiecień 2024

Star Trek: Discovery – 5 kwietnia (nowe odcinki co tydzień)

W piątym i finałowym sezonie serialu Star Trek: Discovery kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zacznie się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie przez wieki było ukrywane. W tych poszukiwaniach mają jednak groźnych, wrogich rywali, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć.

Boat Story – 5 kwietnia (pierwsze 2 odcinki, kolejne co tydzień)

Gdy dwoje ubogich nieznajomych, Janet (Daisy Haggard – Back to Life, Breeders) i Samuel (Paterson Joseph – Vigil, Noughts & Crosses), przypadkiem znajduje mnóstwo kokainy na zniszczonej łodzi, oboje nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Postanawiają sprzedać towar i podzielić się zyskiem, ale na ich trop szybko wpada policja, zamaskowani zabójcy i elegancki gangster znany pod pseudonimem „Krawiec” (Tcheky Karyo – Baptiste, The Missing).

Dżentelmen w Moskwie – 18 kwietnia (pierwsze 3 odcinki, kolejne co tydzień)

W serialu A Gentleman in Moscow (Dżentelmen w Moskwie) Ewan McGregor (seria Star Wars, Halston, Trainspotting) wciela się w hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Radziecki sąd daruje mu życie, ale zsyła go do maleńkiego pokoju na strychu wytwornego hotelu Metropol. Jeśli hrabia stamtąd wyjdzie, czeka go egzekucja. Za murami hotelu mijają burzliwe lata i dekady historii Rosji. W swym więzieniu Rostow nie może ich obserwować, za to otwiera się przed nim znacznie ciekawszy świat odkryć duchowych. Budując nowe życie w hotelowym odosobnieniu, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości.

Niedaleko pada jabłko – 23 kwietnia (nowe odcinki co tydzień)

GramTV przedstawia:

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerze „New York Timesa” opublikowanym w Polsce pod tytułem „Niedaleko pada jabłko” autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Z radością czekają na to, żeby spędzać więcej czasu z czwórką swoich dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles). Wszystko zmienia się, gdy do drzwi puka ranna, młoda kobieta wnosząca w ich codzienność adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Knuckles – 26 kwietnia

Knuckles to pierwszy serial telewizyjny rozwijający świat przedstawiony w serii filmów o przygodach Sonica (Sonic. Szybki jak błyskawica). Nowy serial będzie podążał za Knucklesem w przezabawnej i pełnej akcji podróży w głąb siebie, w której bohater zgadza się trenować Wade'a jako swojego podopiecznego i uczyć go technik wojownika Echidny. Akcja serialu rozgrywa się pomiędzy filmami Sonic 2. Szybki jak błyskawica (Sonic the Hedgehog 2) i Sonic 2. Szybki jak błyskawica 3 (Sonic the Hedgehog 3), odsłaniając kolejne losy bohatera przebojowej serii.

Idris Elba powróci w roli tytułowego Knucklesa, a Adam Pally jako Wade Whipple. W serialu pojawią się również Edi Patterson (The Righteous Gemstones), Julian Barratt (Mindhorn), Scott Mescudi (Don't Look Up), Ellie Taylor (Ted Lasso) i gościnnie Rory McCann (Game of Thrones) i Tika Sumpter, która ponownie wcieli się w rolę Maddie.

Moje wielkie greckie wesele 3 – 28 kwietnia

Poprzednie dwie części filmu Moje wielkie greckie wesele odniosły wielki finansowy sukces, a teraz filmowa seria powraca z trzecim weselem, które zapowiada się jeszcze wystawniej niż poprzednie. Na ekranie pojawią się znajome postacie, w które wcielają się Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, Andrea Martin i Lainie Kazan.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!