SkyShowtime na październik. Premiera serialowego hitu i filmowa nowość prosto z kin

Radosław Krajewski
2023/10/02 17:00
0
0

Użytkownicy SkyShowtime będą mieli co oglądać w październiku.

To będzie bardzo udany miesiąc dla subskrybentów SkyShowtime. Platforma ujawniła swoje nowości na najbliższe tygodnie, wśród których nie zabraknie oczekiwanych filmowych i serialowych hitów. Już wkrótce posiadacze abonamentów będą mogli rozpocząć swoją przygodę z nowym serialem Taylora Sheridana, zatytułowanym Special Ops: Lioness. Ponadto na SkyShowtime swoją premierę będzie mieć The Family Stallone, a także film Kokainowy miś w reżyserii Elizabeth Banks. Pełną listę premier znajdziecie poniżej.

SkyShowtime na październik. Premiera serialowego hitu i filmowa nowość prosto z kin

SkyShowtime – premiery października 2023

The Family Stallone - od 2 października (kolejne odcinki co tydzień)

Grał bohaterów, którzy stali się legendami kina i był trzykrotnie nominowany do Oscara. Teraz Sylvester Stallone jest gotów pokazać przed kamerami, jak wciela się w najważniejszą jego zdaniem rolę – ojca. Nowy program, w którym poza samym Stallone’em pojawiają się jego żona i trzy córki, pozwala zobaczyć, jak wygląda życie prywatne jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

Kokainowy miś – 8 października

Elizabeth Banks we współpracy z nagrodzonymi Oscarem Philem Lordem i Chrisem Millerem (Spider-Man: Into the Spider-Verse) wyreżyserowała trzymającą w napięciu opowieść inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami z 1985 roku. To historia o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, zaginionej kokainie i niedźwiedziu, który ją pożarł. W lasach Georgii ważący niemal dwieście pięćdziesiąt kilogramów drapieżnik zjada oszałamiającą ilość kokainy i oszalały rozpoczyna poszukiwania większej ilości narkotyków... oraz ofiar.

GramTV przedstawia:

Fleeting Lies - od 9 października (kolejne odcinki co tydzień)

Miesiąc przed ślubem i tuż przed awansem na stanowisko dyrektorki firmy Lucía (Elena Anaya) pada ofiarą spisku Santiego (Quim Gutiérrez), który również chciał objąć tę posadę. Lucía zostaje oskarżona o szpiegostwo gospodarcze i zwolniona bez żadnej odprawy. Nagle jej życie i przyszłość zaczynają wyglądać bardzo niepewnie, a ona sama staje przed ogromnym dylematem: jak powiedzieć swojemu partnerowi Basilio (Hugo Silva) i jego dzieciom, że jej kariera właśnie się zawaliła, a co gorsza, nie będzie już dostawać pensji, z której żyją.

Special Ops: Lioness - od 30 października (kolejne odcinki co tydzień)

Serial nominowanego do Oscara®Taylora Sheridana – Special Ops: Lioness – to oparta na rzeczywistym programie CIA opowieść o nieco nieokrzesanej, ale pełnej pasji młodej żołnierce marines Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), która dołącza do zespołu Lioness Engagement Team, aby zniszczyć od środka pewną organizację terrorystyczną. Zoe Saldaña wciela się w Joe, szefową programu Lioness, która dowodzi działającymi pod przykrywką agentkami oraz odpowiada za ich szkolenie. W serialu występują również Michael Kelly, Morgan Freeman i Nicole Kidman.

Kontynuacje seriali:

 • Codename: Annika
 • Fashion House
 • Poker Face
 • The Winner

Propozycje na Halloween w SkyShowtime:

 • Ciche miejsce
 • Halloween
 • Paranormal Activity 2
 • Uśmiechnij się
 • Czarny telefon
 • Nawiedzony
 • Noc oczyszczenia
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!