Premiera gry Skull and Bones opóźniona. Ubisoft ogłasza otwartą betę

Maria Wawrzyniak
2022/09/28 20:15

Gra ostatecznie ukaże się w marcu przyszłego roku – wcześniej jednak odbędą się otwarte beta-testy.

Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że premiera gry Skull and Bones została opóźniona – ostatecznie produkcja ma zadebiutować 9 marca przyszłego roku na komputerach osobistych, konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5, a także na platformach streamingowych Google Stadia i Amazon Luna. Na blaszakach tytuł będzie dostępny za pośrednictwem sklepów Ubisoft Store oraz Epic Games Store.

Premiera gry Skull and Bones opóźniona. Ubisoft ogłasza otwartą betę

Ubisoft ogłasza otwarte beta-testy gry Skull and Bones

Przed marcową premierą gry odbędzie się otwarta beta, która pozwoli graczom zapoznać się z niebezpiecznym światem Skull and Bones. Gracze będą mieli okazję odkryć unikalne podejście do piractwa, brutalną walkę morską, a także wciągające i piękne rejony XVII-wiecznego Oceanu Indyjskiego.
Podczas gdy proces produkcyjny gry jest zakończony na tym etapie, dodatkowy czas zostanie wykorzystany na dalsze dopracowanie i zbalansowanie rozgrywki, wykorzystując opinie graczy z naszych testów technicznych i Programu Insider, które miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Jest to właściwa decyzja zarówno dla naszych graczy, jak i dla długoterminowego sukcesu gry, ponieważ 9 marca 2023 roku to odpowiednie okno na wydanie tej bardzo unikalnej nowej marki.

Jeśli chodzi o testy, szczegóły mamy otrzymać niedługo. Zainteresowani gracze mogą również zapisać się do Ubisoft+ na PC, Stadia i Amazon Luna, aby uzyskać dostęp do gry podczas jej premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!