Silent Hill: The Short Message z pokaźną liczbą graczy. Konami dziękuje fanom

Mikołaj Ciesielski
2024/02/06 08:35
0
0

Produkcja nie narzeka na brak zainteresowania.

W trakcie ostatniego State of Play doczekaliśmy się premiery Silent Hill: The Short Message. Gra została udostępniona za darmo w PlayStation Store, dzięki czemu każdy zainteresowany mógł bez dodatkowych kosztów zapoznać się ze wspomnianą produkcją. Okazuje się, że sporo osób skorzystało z okazji. Konami ujawniło bowiem, ilu graczy zdecydowało się pobrać Silent Hill: The Short Message.

Silent Hill: The Short Message z pokaźną liczbą graczy. Konami dziękuje fanom

Konami chwali się liczbą pobrań Silent Hill: The Short Message

Konami poinformowało za pośrednictwem portalu społecznościowego X, że liczba pobrań Silent Hill: The Short Message przekroczyła już milion. Warto dodać, że wynik ten udało się osiągnąć w ciągu pięciu dni od premiery. Japońska firma skorzystała również z okazji i podziękowała graczom, którzy zdecydowali się sprawdzić wspomnianą produkcję.

Po otrzymaniu wiadomości od swej przyjaciółki Mai, Anita trafia do opuszczonego rozwalającego się bloku mieszkalnego, cieszącego się złą sławą z powodu plotek o samobójstwach, które miały tam miejsce. Nie mogąc oprzeć się pokusie sprawdzenia, co się tam dzieje, Anita po krótkim czasie traci poczucie wszelkiej rzeczywistości – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Silent Hill: The Short Message dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, Konami udostępniło swoją grę całkowicie za darmo. Jeśli więc jesteście zainteresowani, to wystarczy udać się do PlayStation Store i pobrać wspomnianą produkcję na swoją konsolę.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!