Shadow Warrior 3: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane. Mamy szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/01 21:35
0
0

Flying Wild Hog wspólnie z Devolver Digital ujawnili Shadow Warrior 3: Definitive Edition, czyli ulepszoną wersję gry z ubiegłego roku.

Przedstawiciele polskiego studia Flying Wild Hog wspólnie z wydawcą Devolver Digital oficjalnie zapowiedzieli ulepszoną wersję gry Shadow Warrior 3 w postaci Definitive Edition. Dowiedzieliśmy się, że nowe wydanie udostępnionej w ubiegłym roku produkcji zadebiutuje na rynku już 16 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Shadow Warrior 3: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane. Mamy szczegóły

Shadow Warrior 3: Definitive Edition zapowiedziane. Co zaoferuje ulepszona wersja?

Zgodnie z informacjami towarzyszącymi oficjalnej zapowiedzi Shadow Warrior 3: Definitive Edition zaoferuje nową zawartość w postaci m.in. trybu Survival, gdzie walczymy z kolejnymi falami wrogów aż do śmierci na różnych arenach (wśród których znajdziemy niewidziane wcześniej lokacje).

GramTV przedstawia:

Oprócz tego w grze pojawią się trzy nowe skórki do broni. Poza tym będzie tam obecne wszystko, co zostało wprowadzone do produkcji wcześniej w formie aktualizacji, a więc Nowa Gra Plus czy poziom hardcore. Co jednak najważniejsze, posiadacze podstawowej wersji gry Shadow Warrior 3 otrzymają darmową możliwość aktualizacji do Definitive Edition.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Shadow Warrior 3 zadebiutowało na rynku 1 marca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na sprzęcie nowej generacji tytuł jest oczywiście dostępny w ramach wspomnianej wstecznej kompatybilności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!